• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Site Medikal Tekstil Firmaları Önerisi

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Web Site Tanıt kategorisinde aysuyigiter tarafından oluşturulan Medikal Tekstil Firmaları Önerisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 164 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Web Site Tanıt
Konu Başlığı Medikal Tekstil Firmaları Önerisi
Konbuyu başlatan aysuyigiter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan aysuyigiter
Katılım
27 Mar 2022
Mesajlar
314
Tepkime puanı
7
Puanları
18

İtibar:

Site: Medikal Tekstil Firmaları Önerisi


Medikal tekstil firmaları korunma, bakım ve hijyen gibi tıbbi amaçlarla kullanılan çeşitli elyaf esaslı malzemeleri üreten firmalardır. Ayrıca medikal tekstiller yün, kumaş, nonwoven veya daha çok örme kumaşlar gibi çeşitli tiplerde lifler içerebilir. Tekstil üretimindeki teknolojik gelişmeler, tıbbi hizmetleri tekstil endüstrisinde önemli bir endüstri haline getirmiştir. Medikal tekstiller insan hayatını korumada çok önemli bir rol oynamaktadır. Tıbbi sarf malzeme ürünleri özellikle pandemi sırasında bu alana olan talep önemli ölçüde arttı. Bu süreç ve sonrasında kişisel koruyucu ekipman, hastane önlükleri ve maskeler gibi küresel sorun olarak görülen bazı tıbbi tekstil uygulamalarına olan talebin artmasına neden oldu.

Medikal tekstiller, teknik tekstiller içinde en güçlü büyüme alanlarından biri ve geniş bir ürün grubu oluşturuyor. Bu segmentteki ürünler arasında cerrahi dikişler, önlükler ve örtüler, bandajlar, cerrahi maskeler, mendiller, kadın hijyen kemerleri, çocuk bezleri ve su geçirmez yatak örtüleri bulunmaktadır. Tıbbi cihaz firmaları alanında markamız bu sektörde de hizmet vermektedir. Tıbbi cihaz tedarikçileri markası olan sitesinden detaylı bilgileri alabilirsiniz.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt