• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Max Molly Tasma Ürünleri

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Web Site Tanıt kategorisinde aysuyigiter tarafından oluşturulan Max Molly Tasma Ürünleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 298 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Web Site Tanıt
Konu Başlığı Max Molly Tasma Ürünleri
Konbuyu başlatan aysuyigiter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan aysuyigiter
Katılım
27 Mar 2022
Mesajlar
314
Tepkime puanı
7
Puanları
18

İtibar:

Tasmalar, köpek ve kediler için ayrı ayrı üretilen ürün gruplarıdır. Max Molly markalı tasmalar ise farklı kedi ve köpek ırklarına özel olarak tasarlanmaktadır. Max Molly tasma modelleri, oldukça kaliteli olan ve hayvan sahiplerinin ilgisini çeken tasarımlara sahiptir. Aynı zamanda, tasmaların kullanım amacınıza bağlı olarak değişkenlik gösterdiğini söyleyebiliriz. Köpek ve kedi aksesuarları arasında yerini alan tasmalar, ayarlanabilir bir yapıya sahiptir. Seçenekler arasında yerini alan smart tasmalar da kedi ve köpek sahipleri tarafından çok sık tercih edilmektedir. Kaliteli köpek tasması seçeneklerini Patimani sitesi üzerinde bulabilmeniz mümkündür. Aynı zamanda, en dayanıklı ve eğlenceli oyuncak modellerini de siteden temin edebilirsiniz. Köpeklerin oyun saatlerine eşlik eden Chuckit köpek oyun topu modelleri de oldukça dikkat çekicidir.

Tasma kategorisinde satışa sunulan ürünlerin farklı kedi ve köpek cinslerine hitap ederek tasarlandığını söylemek mümkündür. Küçük köpek ırklarının bir yerden başka bir yere taşınması adına da Petmate köpek taşıma kafesi seçimi uygun olacaktır. Taşıma kafeslerinin kullanılması oldukça kolaydır. Bu nedenle, köpek sahipleri tarafından bu markanın tasarladığı taşıma çantaları sık sık tercih edilmektedir. Aynı zamanda, Patimani sitesi üzerinde kuşlar için de çeşitli ürün gruplarına yer verilmiştir. Bu yöndeki ürünler, çeşitli hayvan markaları tarafından satışa sunulmaktadır.
 
Üst Alt