• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Haber MasterChef jürisi Mehmet Yalçınkaya Melek Mosso'ya sitem etti! "Somer Şef belki de..."

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde Laufey tarafından oluşturulan MasterChef jürisi Mehmet Yalçınkaya Melek Mosso'ya sitem etti! \"Somer Şef belki de...\" başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 173 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı MasterChef jürisi Mehmet Yalçınkaya Melek Mosso'ya sitem etti! \"Somer Şef belki de...\"
Konbuyu başlatan Laufey
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Laufey

Laufey

ZF Kullanıcı Sorumlusu
Emektar Üye
Katılım
17 Eki 2022
Mesajlar
1,958
Tepkime puanı
19
Puanları
12

İtibar:

MasterChef Türkiye'de uzun yıllardır jüri olan Mehmet Yalçınkaya ödül oyunu öncesi konuşması sırasında severek dinlediğini şarkıcı Melek Mosso'ya sitemde bulundu. Mehmet Yalçınkaya konuşmasında "Somer Şef'i takip ediyor, beni etmiyor" dedi.


MasterChef jürisi Mehmet Yalçınkaya Melek Mosso'ya sitem etti! Somer Şef belki de...


Adım adım finale yaklaşan MasterChef Türkiye'de jüri üyelerinden Mehmet Yalçınkaya'nın ödül oyunu öncesi yaptığı sitem dolu konuşma gündem oldu. Yarışmacılardan Tolga, yakın arkadaşının İngiltere'ye gittiği müzik gruplarının dağıldığını söyledi. Elektronik gitar çaldığını, bir dönem back vocal olarak çalıştığını dile getiren Tolga, evde müzik yapmaya devam ettiğini, ''Buradan çıkayım, biraz kafam rahatlayınca tekrar devem edeceğim. O zaman yayınlamaya başlarım'' sözleriyle anlattı.

Ekran görüntüsü 2022-12-25 071937

MELEK MOSSO'YA SİTEM

Bunun üzerine ise Mehmet Yalçınkaya da bir sitem dolu bir itirafta bulundu. Mehmet Şef'in "En sevdiğim sanatçılardan bir tanesi Somer Şef'i takip ediyor, beni etmiyor" dedi.
Ekran Alıntısı

Herkes bu şarkıcının kim olduğunu merak etti. Mehmet Yalçınkaya daha sonra "Ben onu her gün dinliyorum, o beni takip etmiyor; Melek Mosso. Sitemlerimi iletiyorum buradan" diyerek merak edilen soruya da merak verdi.
 
Üst Alt