• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Likit Satın Alma Sitesi

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Web Site Tanıt kategorisinde aysuyigiter tarafından oluşturulan Likit Satın Alma Sitesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 213 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Web Site Tanıt
Konu Başlığı Likit Satın Alma Sitesi
Konbuyu başlatan aysuyigiter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan aysuyigiter
Katılım
27 Mar 2022
Mesajlar
314
Tepkime puanı
7
Puanları
18

İtibar:

Geleneksel sigara içme şekli, tütünü yakarak ve nikotin içeren dumanı serbest bırakarak çalışır. Kullanıcılar teneffüs ettiklerinde, ciğerlerine nikotini iletmek için sigara dumanını teneffüs ederler. E-sigaralar bu süreçten oldukça farklı çalışır. Bunun yerine, sıvı nikotini ısıtan ve e sigara likit sıvıyı kullanıcıların soluduğu bir buhara dönüştüren bir işlem şeklinde çalışır. E-sigara modeline bağlı olarak, kullanıcı buharlaştırmayı gerçekleştiren elektronik devreyi etkinleştirmek için düğmeye basılır kalır. Bazı modellerde sadece sigaranın kartuşundan nefes alması yeterlidir. Elektronik sigara sıvısı içinde şu maddeleri içerir: nikotin, glikol, etilen glikoil, tat ve koku içeren katkı maddesi, benzoik asiti gibi başka katkı maddeleri. Buradaki amaç, elektronik sigara çekildiğinde nikotinin en tatmin edici şekilde, başka bir deyişle en bağımlılık yapıcı şekliyle alınabilmesidir. İçe çekme ile bir ısıtma süreci başlar, ısınmanın etkisiyle e sigara sıvısı buharlaşıp, gaz ile parçacık özellikli maddeleri içeren bir hava karışımı oluşturur. Elektronik sigara kullanımında sitemizden elektronik sigara likit fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Propilen ve buhar üretme amacı ile kullanılan maddelerdir. Likit çeşitleri düşük sıcaklık etkisi ile harekete geçer ve ortaya sigara dumanı şeklinde bir buhar çıkarır. E-likitler, belli oranda birleştirilmiş bitkisel gliserin ve propilen glikol içeren bazdan hazırlanır. Tamamı bitkisel gliserinden ya da propilen oluşan sıvı baz bulmanız mümkündür. Bazı sağlık nedenleri yâda üretilmek istenen buhar türüne göre tercihler değişir. Sitemiz üzerinden size uygun olan likit satın alabilirsiniz ve uygun fiyatlı likit sipariş verebilirsiniz.

Kartuşun içerisinde alkaloid sıvısı oranları isteğe göre değişmekle beraber glikol, aroma verici ve isteğe bağlı nikotinden oluşmaktadır. Bu kimyasallar sigarada içinde bulunan, elektronik sigara sıvılarında suda çözünen aroma verici kullanılır. Aroma vericilerin kanserojen olduğu bilinen aldehit üretiminden sorumlu olabileceği iddia edilmiştir. Sizlerde elektronik sigara kullanımında sizin tercihinize uygun olan likit çeşitlerini sitemizden sipariş verebilirsiniz. Ayrıca sitesini ziyaret ederek likit fiyatları hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt