• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Kullanılacak Filtreler Nasıl Seçilmelidir?

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Web Site Tanıt kategorisinde nullsix tarafından oluşturulan Kullanılacak Filtreler Nasıl Seçilmelidir? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 146 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Web Site Tanıt
Konu Başlığı Kullanılacak Filtreler Nasıl Seçilmelidir?
Konbuyu başlatan nullsix
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan nullsix

nullsix

Üye
Katılım
28 May 2022
Mesajlar
79
Tepkime puanı
10
Puanları
8

İtibar:

Kullanılacak Filtreler Nasıl Seçilmelidir?

Filtre seçimlerinin doğru olarak yapılması bazı özelliklere göre değişiklik göstermektedir. Filtrelenecek havanın debisini kaldırabilecek ölçülerde seçilmeli, imalat sürecinde ortaya çıkan toz ve basınç oranları ile sıcaklık değerli mutlaka doğru tespit edilmeli ve filtre seçimleri ona göre yapılmalıdır.

Filtre Seçimine Ek olarak

Doğru filtreleri tesislerimize ve kullanım alanlarımıza entegre etmeden önce mutlaka temizleme, tamir ve bakım için yeterli alanlar bıraktığımıza emin olmamız gerekmektedir. Hepa Filtre satışı yapmakta olan firma bu konularda gerekli sorularınızı cevaplayacaktır.

Doğru Kullanım ile Verimliliğinizi Arttırın

İş faaliyetlerinizin koşullarına göre seçimi gerçekleştirilen filtreler yanlış kullanımlarda sizlere maddi kayıplar yaşatabiliyorken, uygun filtrelerin seçimi sayesinde iş faaliyetleriniz aksamıyor ve tam kapasite çalışmalarınıza devam edebiliyorsunuz.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt