• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Haber Kıvanç Tatlıtuğ, ekranlara dönüş imzasını attı

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde Gece Kuşu tarafından oluşturulan Kıvanç Tatlıtuğ, ekranlara dönüş imzasını attı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 388 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Kıvanç Tatlıtuğ, ekranlara dönüş imzasını attı
Konbuyu başlatan Gece Kuşu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gece Kuşu

Gece Kuşu

Emektar Üye
Katılım
23 Eyl 2020
Mesajlar
1,694
Tepkime puanı
32
Puanları
48

İtibar:

Son dönem büyük bir atılım gösteren ve hem dizi, hem sinema dünyasına iddialı yapımlar kazandıran OGM Pictures, yeni yapımlar için harekete geçti. Bu konuda şirketin resmi sosyal medya hesaplarından destekleyici bir paylaşım yapıldı.

Paylaşıma göre Kıvanç Tatlıtuğ da OGM Pictures saflarına katıldı. Yapılan yeni anlaşmaya göre, Tatlıtuğ, bir dizi bir de film projesi için OGM ile anlaşma imzaladı.

Gülseren Budayıcıoğlu'yla bir anlaşma yapan ve onun, mesleki anılarına dayanan romanlarının haklarını elde eden OGM Pictures, Masumlar Apartmanı ve Kırmızı Oda adlı iki iddalı diziyle izleyici karşısına çıktı.

"KIVANÇ TATLITUĞ GRUBA KATILDI"

Alınan güzel sonuçlardan sonra Kıvanç Tatlıtuğ'dan ile Çağatay Ulusoy'un da yeni projelere dahil olacağı konuşuluyor. Son paylaşım, en azından bir tanesinin resmileştiği anlamına gelebilir. OGM Pictures'ın yaptığı paylaşımda bir mesaj bildirimi görülüyor ve "Kıvanç Tatlıtuğ OGM Pictures grubuna katıldı" yazısı beliriyor. Böylece, Tatlıtuğ ile bir anlaşma yapıldığı da anlaşılıyor.

2021'DE GELİYOR

İddialara göre, OGM'nin sıradaki uyarlamaları, Gülseren Budayıcıoğlu'na ait Kral Kaybederse ve Camdaki Kız romanları üzerine olacak. Canlandırdığı her karakterle farklı bir kişiliğe bürünen ve oyunculuğu ile herkesi kendine hayran bırakan Kıvanç Tatlıtuğ, OGM Pictures imzasını taşıyacak iki proje ile 2021 yılında izleyicisiyle buluşacak. Başarılı oyuncu, bir dizi ve bir filmde yine unutulmaz karakterlere hayat verecek.

kivanc-tatlitug_471.jpg
 
Üst Alt