• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Kış Bahçesi Modelleri

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Web Site Tanıt kategorisinde Kahraman tarafından oluşturulan Kış Bahçesi Modelleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 149 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Web Site Tanıt
Konu Başlığı Kış Bahçesi Modelleri
Konbuyu başlatan Kahraman
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kahraman

Kahraman

Üye
Katılım
23 May 2022
Mesajlar
6
Tepkime puanı
0
Puanları
1

İtibar:

Kış bahçeleri güneşin tüm olumsuz etkilerinden arınmış, ancak süzülmüş gün ışığıyla dolu ortamlar yaratmak için geliştirilmiştir. Kış bahçesi ile ister özel, ister ticari amaçlı olsun her türlü alanı kapalı, ancak şeffaf mekanlar olarak şık ve işlevsel hale getirmek mümkündür. Bu sistemde kullanılan temperli veya emniyetli cam sayesinde ısıtma ve soğutma esnasında minimum ısı kaybı söz konusudur. Her iklim koşuluna uygun çevreci, estetik, dekoratif, fonksiyonel çağdaş mekanlar sunuyoruz.

Bahçe ortamlarından kış aylarında da vazgeçmek istemeyen siz değerli müşterilerimiz için kaliteli cam malzemelerden üretilen kış bahçesi modelleri uygun bir seçim olmaktadır. İsteğinize göre dikdörtgen ya da üçgen şeklinde üretilebilen kış bahçesi sistemleri kolay kullanımı ve temizlenebilir yapısı ile pek çok kişinin tercih ettiği bir seçimdir.

Kullanılan camlar yaz aylarında katlanabilir bir yapıya sahip olduğu için dört mevsim boyunca kış bahçelerinizin tadını en konforlu şekilde çıkartabilirsiniz. Cam ve çelik malzemelerden üretilen bu sistemlerin ayrıca özel kilit sistemleri de bulunduğu için kullanımları son derece güvenilirdir.

Kış Bahçesi Yaptırmanın Avantajları Nelerdir?
İstenildiği zaman açılabilen, istenildiği zaman kapatılabilen yapısı nedeniyle, kış bahçeleri kullanışlı ve konforlu bir yaşam alanı haline getirir.
Binanıza ve bahçenize estetik bir görünüm katar
Esnek kullanım kolaylığı sayesinde yağmur, kar ve iklim şartları ne olursa olsun kış bahçenizi istenilen biçimde kullanma imkanı sağlar.
Toz, gürültü, yaprak, polen, haşere, bahçelerde yuvalanabilen hayvanla ve atıkları gibi istenmeyen dış ortam şartlarından korunma sağlar.
Evcil hayvanlarınız için güvenli bir alan sağlar.
Dış ortam ile iç ortamı birbirinden ayırarak ısı yalıtımı sağlar.
Temperli camlar kullanıdığından, darbelere karşı dayanıklıdır.
Enerji tasarrufu sağlar.
Kış bahçesi sistemlerinde kullanılan malzemeler paslanmaz çeliktir, neme karşı dayanıklıdır.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt