• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Kırım'daki askeri üste yangın çıktı: 2 bin kişi tahliye edilecek

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Dünyadan Haberler kategorisinde Dolunay tarafından oluşturulan Kırım'daki askeri üste yangın çıktı: 2 bin kişi tahliye edilecek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 71 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Dünyadan Haberler
Konu Başlığı Kırım'daki askeri üste yangın çıktı: 2 bin kişi tahliye edilecek
Konbuyu başlatan Dolunay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

Dolunay

Administrator
ForumAdmin
ZFN Sahibi
Medeni Hali
vtEvVy
Mesleği
System Administrator

İtibar:

Kırım'daki askeri üste yangın çıktı: 2 bin kişi tahliye edilecek

Kırım Yarımadası'ndaki Kirovske semtindeki askeri eğitim sahasında yangın çıktı. 2 bin kişinin yangın nedeniyle tahliye edileceği açıklandı.

Rusya’nın yasa dışı ilhak ettiği Kırım’ın Sözde Valisi Sergey Aksenov, Çarşamba günü yaptığı açıklamada, Kırım Yarımadası'ndaki Kirovske semtindeki askeri eğitim sahasında yangın çıktığını söyledi. Aksyonov, Telegram mesajlaşma uygulamasında yangının yakındaki Tavrida Otoyolu'nu kapatmaya zorladığını söyledi.Daha önce RBC-Ukrayna haber ajansı, askeri eğitim alanlarında patlamalar olduğunu bildirdi. Yangının çıkış nedeni ile ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı. Rus güvenlik servislerine ve Ukrayna medyasına bağlı telegram hesapları, Ukrayna'nın bir gecede düzenlediği saldırının ardından bu askeri üste bir mühimmat deposunun ateşe verildiğini bildirdi.

Üst Alt