• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Keten Evlilik Albümü Satış Sitesi

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Web Site Tanıt kategorisinde aysuyigiter tarafından oluşturulan Keten Evlilik Albümü Satış Sitesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 121 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Web Site Tanıt
Konu Başlığı Keten Evlilik Albümü Satış Sitesi
Konbuyu başlatan aysuyigiter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan aysuyigiter
Katılım
27 Mar 2022
Mesajlar
314
Tepkime puanı
7
Puanları
18

İtibar:

Evlilik albümü tasarımları arasında yer alan keten fotoğraf albümü modelleri, çiçeği burnunda olan çiftlerin dikkatini çekmektedir. Keten albümlerin sütlü kahve, koyu kahve, beyaz gibi renklerde tasarlandığını söyleyebiliriz. Büyük, küçük ve orta boyutlu olarak tasarlanan keten fotoğraf albümlerinin yanı sıra, iki küçük bir orta boyutlu şekilde imal edilen albümler de vardır. Keten evlilik albümü modelleri, genellikle yeni evlenecek çiftlerin tercih ettiği ürünlerden bir tanesidir. Çünkü bu albümlerin dış kaplamaları ve dış tasarım yapıları birbiriyle uyumlu şekilde imal edilmiştir. Farklı boyutlardaki fotoğrafların muhteşem bir şekilde kolajlanarak albümlerde yerini alması için bu albümlerden destek alabilirsiniz.

Evlilik albümü modelleri arasında yer alan nubuk, keten, deri, art ve magazin gibi farklı ürün gruplarını site üzerinde bulabilirsiniz. Aynı zamanda, tek ya da paket albüm olarak satın alabileceğiniz albümler de seçenekler arasındadır. Evliliğinizi taçlandıracak fotoğrafların çerçevelenerek albümlere işlendiği özel işçilikler de tasarımlara yerini almaktadır. Özel tasarım evlilik albümü olarak da çiftlerin kendi istekleri doğrultusunda albüm yaptırabilme şansları vardır. Dış ve iç tasarımının nasıl olması gerektiğini belirten müşterilerin istekleri doğrulusunda albüm tasarımı yapılmaktadır. Örneğin, albümlerin dışına işlenen isim ve benzeri amblemler, evlilik albümlerinin özel olmasına neden olacaktır. Seçenekler arasında yer alan diğer albüm modellerini ise site linki üzerinden detaylı bir şekilde kontrol edebilirsiniz.
 
Üst Alt