• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Haber Kenan İmirzalıoğlu'nu yetenekli bulmuyorum" diyen Hande Ataizi çark etti: Patavatsızlık ettim

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde She tarafından oluşturulan Kenan İmirzalıoğlu'nu yetenekli bulmuyorum\" diyen Hande Ataizi çark etti: Patavatsızlık ettim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,617 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Kenan İmirzalıoğlu'nu yetenekli bulmuyorum\" diyen Hande Ataizi çark etti: Patavatsızlık ettim
Konbuyu başlatan She
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan She

She

www.haylaz.net
Özel Üye
Katılım
25 May 2020
Mesajlar
2
Tepkime puanı
0
Puanları
3

İtibar:

_20200525_223053.JPG


Geçtiğimiz katıldığı bir YouTube programında "Kenan İmirzalıoğlu'nu yetenekli bulmuyorum, sokaktan geçen bir adam daha iyi oynar" diyen Hande Atazi, sözlerinden çark ederek "Patavatsızlık ettim" dedi.

Oyuncu Hande Ataizi, geçtiğimiz ay bir YouTube kanalına konuk oldu ve Kenan İmirzalıoğlu için tepki çekecek çıkışlarda bulundu. Önceki gün Maçka Parkı'nın orada muhabirlerle sohbet eden Ataizi, gündem olan sözleri hakkında açıklama yaptı. Çocukların sokağa çıkma izninden faydalanan Hande Ataizi, sevgilisi Dinç Aydoğdu ve oğlu Leon Harvey ile Maçka Parkı'nda görüntülendi. Oğluyla çimlerde oyun oynayan Ataizi, evlilik planlarının salgın nedeniyle ertelendiğini söyledi.

"PATAVATSIZLIK ETTİM"

Sözcü'de yer alan habere göre: Kenan İmirzalıoğlu için "Onu yetenekli bulmuyorum, sokaktan geçen bir adamı alıp onun yerine koy daha iyi oynar' diyen Hande Ataizi, sözlerinden çark ederek "Ben Kenan'ı seviyorum, hiç bir kişisel çatışmam yok. Ben o programda Kıvanç mı? Kenan mı? sorusu sorulduğunda, ki nefret ediyorum o tip sorulardan, hep bir polemik oluyor. Kıvanç'ı beğendiğimi söyledim. Kenan'ın da daha belli karakterlerde oynadığımı söyledim ama olay buraya geldi. Kötü bir niyetle söylemedim. İnsanlar karantinada evlerinde otururken niye böyle negatif şeyler duysunlar. Biraz patavatsızlık ettim. Bende oyuncu olduğum için nacizade fikrimi beyan ettim"


Alıntı
 
Üst Alt