• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Kazançlı İş Modeli: Kişiye Özel Telefon Kılıfı

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Web Site Tanıt kategorisinde aysuyigiter tarafından oluşturulan Kazançlı İş Modeli: Kişiye Özel Telefon Kılıfı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 144 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Web Site Tanıt
Konu Başlığı Kazançlı İş Modeli: Kişiye Özel Telefon Kılıfı
Konbuyu başlatan aysuyigiter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan aysuyigiter
Katılım
27 Mar 2022
Mesajlar
314
Tepkime puanı
7
Puanları
18

İtibar:

Teknolojinin hayatın vazgeçilmezi olduğu ve sürekli geliştiği su götürmez bir gerçek artık. Modern çağda akıllı telefonlar sayesinde neredeyse her alanda üretim yapılıyor, ticaret sürdürülüyor. Akıllı telefon kılıfları teknolojinin korunaklı olmasının yanı sıra kişiye özel, biricik hale getiriyor. Erd Design firması kullanıcıların kişiye özel kılıf kullanımını yakından gözleyerek özgün tasarımlara imza atıyor. Akıllı telefon kılıf modelleri standart renk ve yapılarıyla birlikte tamamen şahsileştirilebiliyor, koruyucu kılıftan öte aksesuar olarak kullanılıyor. Erd Design seri üretimle özgün aksesuar talebini yıl boyunca hummalı şekilde karşılıyor. Üretimin yanı sıra gençlere, ev hanımlarına, öğrencilere, ek iş ihtiyacı olanlara gelir kapısı açıyor.

ErdBayi Platformuna Kayıt Olmak Yeterli

Erd Design güçlü tasarım, kaliteli üretim serisiyle telefon kılıfı alanında etkili bir dropshipping modeli yaratıyor. Dropshipping kişilerin direkt nakliye şeklinde sadece aracı olarak ürün satmasını ifade ediyor. Erdbayi adresine bayi olarak kaydolan herkes Erd Design ürünlerinin görsellerini kullanarak Instagram, Facebook, Youtube ya da online alışveriş sitelerinde kâr payıyla birlikte satış yapabilir. Kullanıcıların sadece fotoğraflarla Pazar yerlerinde ürünleri pazarlaması ve sipariş takibi yapması gerekiyor. Her siparişte Erd Design müşteri bilgilerini ve sipariş detayını alarak siparişi özenle gönderir. Bayi olan kişiler sipariş tamamlandıkça kâr payını sistemli şekilde hesabına aktarabiliyor. Bayi müşterileri kapıda ödeme, ücretsiz kargo gibi birçok avantajdan yararlanabiliyor bu süreçte.

Özgün Kişiye Özel Telefon Kılıflarına Olan Talep

Özel tasarım telefon kılıfı dropshipping sistemine yoğun bir satış trafiği yaşanıyor. Modern çağda kullanıcılar telefonlarını korurken kendilerine özel bir kılıf kullanmayı tercih ediyor. Kişiye özel kılıflar ucuz fiyat avantajıyla satışa çıkarıldığı için kullanıcılar yoğun bir talep oluşturuyor. Ekonomik anlamda avantajlı bir iş modeli doğuran kılıf – koruyucu sektörü, öğrencilerin erken dönemde iş yaşamıyla tanışmasını, ek gelir elde etmesini, ticari başarı elde etmesini sağlıyor. Böylece sizlerde kılıf tasarla sat ile ürünlerinizi tasarlayabilir v e satabilirsiniz. Ev hanımlarına ve ek gelir kaynağına ihtiyaç duyanlara ise kazançlı, pratik bir iş rutini kazandırıyor. Türkiye’de ve dünyada çok yaygın bir iş modeli bu artık. Erd Design kurucusu Ali ÇOBAN, geniş bir kitleye kazanç elde etme yöntemi sunduklarını belirtiyor, bayi sistemlerinin yoğun ilgi gördüğünü vurguluyor. Dropshipping e-ticarete atılmak isteyenler için etkili bir başlangıç sunuyor, kişilerin internet pazarlamacıyla tanışmasına yardımcı oluyor. Erdbayi yeni bayilerini bekliyor, geniş bir talebin olduğu sektörde girişimcilerin internetten para kazanma ile başarılı satış çizgisi oluşturulabileceğini belirtiyor.
 
Üst Alt