• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Kastamonu Store Perde

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Web Site Tanıt kategorisinde aysuyigiter tarafından oluşturulan Kastamonu Store Perde başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 143 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Web Site Tanıt
Konu Başlığı Kastamonu Store Perde
Konbuyu başlatan aysuyigiter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan aysuyigiter
Katılım
27 Mar 2022
Mesajlar
314
Tepkime puanı
7
Puanları
18

İtibar:

Stor perde, evinizin pencerelerinin ne kadar ışık ve mahremiyet sağlayabileceğini seçmenize izin veren bir kontrol sistemi kullanan bir tür pencere kaplamasıdır. Bu tür perdelerin pek çok türü ve varyasyonu vardır. Kastamonu store perde konusunda oldukça usta ekiplerle çalışmalarını sürdürmektedir. Seçeceğiniz tip, arzu ettiğiniz ışık kontrolü tipine ve aklınızdaki pencere işleme tarzına bağlı olacaktır. Daha fazla bilgi için okumaya devam edin. O zamana kadar, benzersiz ihtiyaçlarınıza uygun şık, işlevsel bir pencere kaplamasının keyfini çıkarabilirsiniz. Kastamonu perde sizlere her türlü perde ihtiyacınıza çözüm olabilecek bir mağazadır. Bir stor perdenin kumaşı birçok farklı yöne asılabilir ve hem öne hem de arkaya asılabilir. Kumaşın namludan sarkacağı yönü de seçebilirsiniz. Asmak için tercih ettiğiniz yönü seçin ve kumaşın önden çıkmasını önleyin. Pencere gölgeniz için doğru yönü seçmek, zararlı UV ışınlarını engellerken size daha fazla ışık kontrolü sağlayacaktır. Açılı bir cumbalı pencereniz varsa, bir karartma perdesi de satın alabilirsiniz, ancak perdenin ışığı tamamen karartmayabileceğini unutmayın. Kastamonu store perde ve Kastamonu zebra perde seçimleriniz arasında olabilecek bir perde çeşidi örneği olabilir.

Stor perdenizi temizliği kolaydır. Tüm uzunluğu temizlemek için ruloyu açın ve nemli bir bezle silin. Geride inatçı bir leke kaldıysa, çıkarmak için kumaş leke çıkarıcı kullanabilirsiniz. Sadece temizlik ürününün kumaş türü için tasarlandığından emin olun. Panjurunuzun kumaşında asla endüstriyel dayanıklı malzemeler kullanmayın. Kaplamasına zarar verebilir veya rengin solmasına neden olabilir. Stor perdeler için yedek parçaları site bulabilirsiniz.
 
Üst Alt