• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Karaoğulları Metal

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Web Site Tanıt kategorisinde backlinkseo tarafından oluşturulan Karaoğulları Metal başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 152 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Web Site Tanıt
Konu Başlığı Karaoğulları Metal
Konbuyu başlatan backlinkseo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan backlinkseo
Katılım
2 Şub 2022
Mesajlar
2
Tepkime puanı
0
Puanları
1

İtibar:

1994 Yılından beri geri dönüşüm sektöründe faaliyet gösteren firmamız aile şirketi olarak kurulmuştur.
20 yılı aşkın tecrübemiz ile aldığımız her işi laiği ile yerine getirmekteyiz. firmamız aktif olarak hurdacı, geri dönüşüm,konteyner imalatı,palet ve orman ürünleri imalatı,inşaat malzemeleri tedariği ve inşaat olmak üzere 5 ayrı sektörde hizmet vermektedir
Gelişmekte olan firmamız işimizi ne kadar ciddi yaptığımızın kanıtıdır.avcılar merkez Tesisimiz, 1000 m2 si kapalı alan olmak üzere toplam 10.000 m2 alan üzerinde hizmet vermektedir .Tesis içerisinde bir adet idari bina bulunmaktadır. , yemekhane(25 kişi kapasiteli), mutfak, teknik personele ait bir oda, muhasebe, kantar odaları ve müşteri bekleme salonu, ilk yardım odası, depo ve şirket müdürüne ait oda olmak üzere idari binada toplam 8 oda bulunmaktadır.

İkinci şubemiz ümraniye imes dudullu osb ise yaklaşık 5.000 metrekare alan üzerinde anadolu yakasında hizmet vermektedir.

Tesislerimiz her gün periyodik işlemlerle temizlenmekte olup hijyen koşulları sağlanmaktadır.

Karaoğulları metal , 15 bin ton atık işleme/yıl kapasitesine sahip olan uçtan uca bütün faaliyet süreçlerine entegre ettiği ISO 14001:2015, ISO 45001:2018,ISO 10002:2018;ISO9001:2015;ISO15713:2009 yönetim sistemleriyle de çevreye, insana ve kaliteye verdiği önemi göstermektedir.

Ortalamanın çok üzerindeki %70 ila %90 arası geri kazanım oranlarına ulaşan karaoğulları, her biri birer çevre gönüllüsü olan deneyimli ve uzman kadrosu, yenilikçi ve dinamik yönetim anlayışıyla, daha yaşanabilir, temiz bir çevre ve gelecek yaratma hedefiyle faaliyetlerine artan bir hızla devam etmektedir.

Karaoğulları Metal avrupa ve asya bölgelerinde sektöründe yenilikleri getiren,öncü adımlar atan firma olmuştur.
geri dönüşüm sektöründe sertifikasız iş yapmayan firmamızın her türlü geri dönüşüm sertifikaları mevcuttur. Geri dönüşüm bizler için önemlidir. Bizimle çalışma hususunda göstereceğiniz ilgi ve alaka için sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt