• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Kaliteli Rulmanın tek adresi!

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Web Site Tanıt kategorisinde vortex1 tarafından oluşturulan Kaliteli Rulmanın tek adresi! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 410 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Web Site Tanıt
Konu Başlığı Kaliteli Rulmanın tek adresi!
Konbuyu başlatan vortex1
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan vortex1

vortex1

Üye
Katılım
9 Eki 2021
Mesajlar
26
Tepkime puanı
0
Puanları
1

İtibar:

rZIjeq.jpg


Kaliteli rulmanlarımız arasında yer alan Paslanmaz Rulmanlar; hava sıcaklığından dolayı nemin yüksek olduğu hava şartlarında standart paslanmaz çelik ’ten çok daha iyi paslanma direnci gösterir. Bu sayede paslanmaz rulmanlar için rulman bakımı, rulman arıza süresini ve rulman değiştirme maliyetlerini azaltmaya katkıda bulunur.Paslanmaz Rulmanlar Özellikleri ve Faydaları:

* Molded-Oil ile yağlanmış iç rulmanlar

* Yuvarlanma yolları: Martensit paslanmaz çelik (SUS440C ile eşdeğer)

* Bilyalar: Martensit paslanmaz çelik (SUS440C)

* Deflektör: Östenit paslanmaz çelik (SUS304)

* Keçeler: Nitril

* Tespit vidaları (W şekilli vida): Martensit paslanmaz çelik (SUS410)

* Rulman yatağı: Östenit paslanmaz çelik döküm (SCS13)

* Paslanmaz rulmanların tüm parçaları paslanmaz çelikten üretildiğinden dolayı korozyona karşı dirençli konumdadır.Rulmanlar; hareketli mekanizmalarda hem ısınmayı engelleyen ayrıca da aşınmayı ve sürtünmeyi önleyerek makinalarınızın daha uzun ömürlü olmasını sağlarlar. Böylelikle uzun ömürlü makinalar ile tasarruf edersiniz. Kullanım açısından sizlere fiyat konusunda avantajlı gelen rulman türleri aynı zamanda yüksek ses oluşumunun önüne geçmektedir. Güçlü makinelerde yüksek devirlerde çalışan rulmanlar için hayati öneme sahip olan rulman türleri aynı zamanda yüksek hassasiyet açısından özel makineleriniz olan cnc makineleri içinde çok önemlidir. Yüksek hassasiyet oranlarına sahip olan cnc rulmanlar pirinç, saf çelik ve polimer kullanarak üretmiş olan rulman türleridir. Özellikle CNC gibi çok hassas üretimler yapan makinelerde kullanılan Cnc rulman türleri için özel tasarımlar yapan firma yüksek hassasiyet oranlarına sahip olan rulmanları üretilmektedir.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt