• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Kaliteli Nargile Çeşitleri Sitesi

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Web Site Tanıt kategorisinde aysuyigiter tarafından oluşturulan Kaliteli Nargile Çeşitleri Sitesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 145 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Web Site Tanıt
Konu Başlığı Kaliteli Nargile Çeşitleri Sitesi
Konbuyu başlatan aysuyigiter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan aysuyigiter
Katılım
27 Mar 2022
Mesajlar
314
Tepkime puanı
7
Puanları
18

İtibar:

Nargile içimi, son zamanlarda Batı dünyasında daha yaygın hale gelen eski ve popüler bir tütün uygulamasıdır. Nargile içimi, kullanıcıların daha sonra burun ve ağızlarından soludukları aromalı tütün içmek için bir nargile kullanmayı içerir. Nargile içen kişinin türü, kullanılan aromalar ve ne sıklıkla içildiği kişisel tercih faktörleridir. One Nation nargile kömürü en çok tercih edilen türdür. Nargile, tütün dumanını teneffüs etmek için kullanılan bir Orta Doğu tütün borusudur. Esas olarak Müslüman dünyasında popülerdir, ancak şimdi batı dünyasında da popüler hale gelmektedir. Ayrıca nargile, Gudang, Jamil çeşitleri de bulunuyor. Metal, seramik, plastik veya camdan yapılır ve genellikle yanan malzeme için su soğutmalı bir bölme, bir çekme çubuğu, delikli bir hortum ve bir ağızlıktan oluşur. Nargile takımı satın al hizmetlerinden yararlanarak siz de kaliteli bir hizmetten faydalanabilirsiniz. Nargile çeşitleri günümüzde oldukça fonksiyoneldir. Üç ana nargile türü vardır. Tek hortum, çift hortum ve Mısır stili şeklindedir. Tek hortum en basit ve en yaygın olanıdır. Dumanı tiryakinin ağzına çekmek için kullanılan delikli bölümü olan tek bir hortuma sahiptir. Çift hortum daha karmaşıktır ve birbirinden aralıklı iki hortuma sahiptir. Bu, sigara içen kişinin, dumanı doğrudan ağzına almak zorunda kalmadan tütünün daha dolgun tadının tadını çıkarmasını sağlar. Mısır tarzı nargile, birbirine dik açılarda yerleştirilmiş üç hortuma sahiptir. Bu, sigara tiryakisinin teneffüs etmeden önce dumanı ağzında döndürmesini sağlar. Boss nargile tütünü sektörde oldukça fazla ilgi görüyor.

Nargileyi tütünlü ve tütünsüz kullanmanın iki ana yolu vardır. Tütünle, sigara içen kişi kömürü yakar ve ardından nargileyi yanan malzemenin üzerine yerleştirir. Ardından nargileyi su ile soğutulan haznenin dumanla dolması için üfler ve ardından ağızlıktan derin bir nefes alır. Tütün ile nargile genellikle daha keyifli ve tatmin edicidir. Nu Jet nargile ürünleriyle siz de kaliteyi hissedebilirsiniz. Bazı insanlar diğer sigara türlerinden daha az zararlı olduğu için nargileyi tercih eder. Ayrıca sigara içen kişinin dumanı ağzında uzun süre tutmasını gerektirmediği için daha rahattır. Diğerleri, nargilenin diğer tütün içme biçimleriyle aynı düzeyde nikotin üretmediğini tespit eder.
 
Üst Alt