• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Kadir Has Üniversitesi YÖS Hizmetleri

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Web Site Tanıt kategorisinde aysuyigiter tarafından oluşturulan Kadir Has Üniversitesi YÖS Hizmetleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 276 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Web Site Tanıt
Konu Başlığı Kadir Has Üniversitesi YÖS Hizmetleri
Konbuyu başlatan aysuyigiter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sihirli Yelpaze

İtibar:

Türkiye’nin önde gelen iş insanlarından Kadir Has, 1997 yılında kurduğu Kadir Has Üniversitesi dışında, otomotiv fabrikaları, Akbank, ilk Coca Cola fabrikasını kuran ve Devlet Üstün Hizmet Madalyası alan değerli bir insan insanıdır. Kadir Has Üniversitesi dünya üniversitesi olmayı ilke edinmiş bir üniversite olarak yabancı uyruklu öğrencilerin de en çok tercih ettiği üniversitelerdendir. Kaliteli eğitim ve eğitimcileriyle yabancı uyruklu öğrencilere de en iyi eğitimi veren bir üniversitedir. Verilen eğitimle donanımlı olarak iş hayatına hazırlamaktadır. Kadir Has Üniversitesi’nin tasarladığı çekirdek eğitim sistemi sayesinde üniversitemizde vize, final ve bütünleme stresi de yaşanmamaktadır. Bu eğitim sisteminde ezberci eğitime de son verilmektedir. Verilen eğitim teoriye dökülerek projeler tasarlanmakta ve böylece iş hayatına da önceden hazırlanılmaktadır. Kadir Has Üniversitesi YÖS sayesinde yabancı uyruklu öğrencilere eğitim vermektedir. Aynı zamanda Sabancı Üniversitesi YÖS ile de eğitim görebilirsiniz. Peki YÖS nedir? YÖS, yabancı uyruklu öğrenci sınavıdır. Üniversitede okumak isteyen yabancı uyruklu öğrencilerin girmesi gerekmektedir.

2010 senesinde uygulanmaya başlanan bu sınav ile birlikte yabancı uyruklu öğrencilerin de ülkemizde üniversite okuyabilmektedir. Hangi üniversitede hangi şartlar geçerli, sınav başvuru tarihleri, sınav tarihi ve sınav için ödenmesi gereken ücret gibi birçok konu takip edilmelidir. YÖS Özel Üniversite danışmanlık hizmeti veriyoruz. Kadir Has Üniversitesi sınavı kendi bünyesinde yapmaktadır. SAT ise College Board tarafından yılda 7 kez yapılan sınavdır. Sınav sonucunuz iki yıl boyunca geçerlidir. Dört bölümden oluşan bu sınavın süresi üç saattir. 50 dakikalık essay yazma kısmı da bulunmaktadır. Kadir Has Üniversitesi SAT sınavı ile yabancı uyruklu öğrenci kabul etmeye başlamıştır. Sabancı Üniversitesi SAT ve YÖS ile öğrenci kabulüne başlamıştır. Genellikle sınav sonuçları 15 ila 25 iş günü içerisinde açıklanmaktadır. Daha fazla bilgi almak için bizimle işletişime geçebilirsiniz.

İtibar:

Aydınlatıcı ve emek verilerek hazırlanmış yazı, teşekkür ederiz.

Üst Alt