• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Guncel Justin Bieber müzik haklarını satıyor

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Müzik Dünyası kategorisinde x tarafından oluşturulan Justin Bieber müzik haklarını satıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 275 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Müzik Dünyası
Konu Başlığı Justin Bieber müzik haklarını satıyor
Konbuyu başlatan x
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan x

x

Üye
Katılım
30 Ara 2022
Mesajlar
341
Tepkime puanı
31
Puanları
28

İtibar:

Kanadalı şarkıcı Justin Bieber, müzik haklarını Blackstone destekli Hipgnosis Songs Capital'e 200 milyon dolar karşılığında satıyor.

v8d62NCxWU2uroYOdoLmDg.jpg


Justin Bieber'ın son turnesinin kalan konserlerini Covid-19 pandemisi ve hastalığı sebebiyle gelecek yıla ertelemesinin ardından müzik haklarını satmak için görüşmeler içerisinde olduğu öğrenildi.

Variety’nin haberine göre, Bieber bu gelişmenin ardından 15 yıllık müzikal kariyerinin de bulunduğu haklarını satmak için görüşmelerini sürdürüyor.

KGiLJ7W_qUelHjSFYMJzow.jpg


DEFALARCA ERTELENDİ

2020 yılında başlaması planlanan turne, önce pandemi nedeniyle sonra da 28 yaşındaki Justin Bieber’ın son derece nadir görülen Ramsay Hunt sendromu yüzünden kısmi felç geçirmesi nedeniyle birkaç kez ertelendi.

Mart ayında başlayan ve Kuzey Amerika’nın çoğunu kapsayan turne, Bieber'ın hastalığıyla ilgili zorluk yaşamasından sonra kalan konserler haziran ayı başlarına ertelendi.

3jtmlCdTnEOIK_lq84Nmgw.jpg


Bazı şirketlerin uyguladığı bir politika olan müzikal kataloğu ve yayın haklarını satın alma çalışması, Hipgnosis Songs Capital’in bugüne kadarki en büyük müzik hakları satın alması olacak.

Aynı şirket, bu yılın başlarında, ünlü şarkıcı Justin Timberlake’in şarkı kataloğu haklarını 100 milyon doların biraz üzerinde olduğu bildirilen bir anlaşmayla satın aldı.

 
Üst Alt