• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Guncel Jawline Dolgusu Nedir Jawline Nasıl Yapılır?

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Güzellik, Sağlık ve Bakım Öneleri kategorisinde x tarafından oluşturulan Jawline Dolgusu Nedir Jawline Nasıl Yapılır? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 315 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Güzellik, Sağlık ve Bakım Öneleri
Konu Başlığı Jawline Dolgusu Nedir Jawline Nasıl Yapılır?
Konbuyu başlatan x
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan x

x

Üye
Katılım
30 Ara 2022
Mesajlar
341
Tepkime puanı
31
Puanları
28

İtibar:

Jawline Dolgusu Nasıl Yapılır?
En risksiz olarak nitelendirilen hyalüronik asit ile yapılan bu dolgu yöntemi yüz dolguları için oldukça fazla tercih edilmektedir. Ancak ilk olarak Jawline dolgusu nasıl yapılır? Sorusunun yanıtını bilmek gerekmektedir. Çene dolgusu operasyonunda ilk olarak çene bölgesinin çevresine anestezik krem uygulanmaktadır. Daha sonrasında işlemi yaptırmak isteyen kişinin ihtiyacına bağlı olarak çenenin belirli yerlerine hyalüronik asit enjekte edilmektedir. Jawline dolgusu yaptıran kişiler genellikle işlemin yapıldığı bölgede şişlik ve sertlik hissedebilmektedir. Bu durum oldukça normal olduğu için en geç 2 hafta içerisinde geçmektedir. Aynı zamanda ikinci haftadan itibaren dolgu dokuyla bütünleşerek bölgede yumuşama başlamaktadır.

Jawline-Dolgusu-Nedir-Jawline-Nasil-Yapilir.jpg

Jawline Dolgu Ne Kadar Sürer?
Jaeline dolgusuna başlamadan önce anestezi uygulanmakta olup lokal anestezik kremler ile kişinin acı hissetmemesi sağlanmaktadır. Kişi uygulamayı yaptırmadan önce Jawline dolgusu ne kadar sürer? Sorusunun yanıtını bilmelidir. Ufak ince uçlu iğneler ve kanüller yardımı sayesinde dolgu malzemesi işlemin uygulanacağı alana enjekte edilmektedir. Jawline dolgu işlemi ortalama olarak 20 dakika sürmekte ve bu sayede çene hattı çok daha güçlü bir yapıya sahip olmaktadır.

Bu işlem sayesinde çenedeki çukurluklar ve sarkıklar ortadan kalmış olarak daha estetik bir görünüm kazandırılmaktadır. Buna ek olarak daha net ve keskin bir çene yapısı ortaya çıkmaktadır. Jawline dolgusu nedir? Sorusunun yanıtı bu belirtilenlerden oluşmakta olup birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.
 
Üst Alt