• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

İzmir CNC Lazer Kesim Hizmetleri

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Web Site Tanıt kategorisinde aysuyigiter tarafından oluşturulan İzmir CNC Lazer Kesim Hizmetleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 147 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Web Site Tanıt
Konu Başlığı İzmir CNC Lazer Kesim Hizmetleri
Konbuyu başlatan aysuyigiter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan aysuyigiter
Katılım
27 Mar 2022
Mesajlar
314
Tepkime puanı
7
Puanları
18

İtibar:

İzmir’de hizmet veren firma, çeşitli lazer kesim çalışmaları yapmaktadır. Firmadan alacağınız İzmir CNC lazer kesim hizmeti, metalin özel makineler ile kesilmesidir. Yüksek hassasiyetli CNC lazer kesim makineleri kullanılarak bakır, alüminyum, prinç, dkp, krom gibi pek çok metalin kesim işlemi yapılmaktadır. Aynı zamanda, farklı metallerin kesilmesine uygun olan makinalar, bu işlemlerin yapılması esnasında kullanılır. Bunun yanı sıra, metal lazer kesim İzmir ilinde sunulan bir hizmettir. Bu hizmetin yanı sıra, robot kaynak uygulamaları da siteden alabileceğiniz hizmetlerden bir tanesidir. Japon teknolojisi ile üretilen özel makineler kullanılarak yorucu kaynak işlerinden kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Hassas bir şekilde robot kaynak uygulamaları yapılarak, müşterilere teslim edilir.

Abkant büküm İzmir hizmetleri de siteden talep edebileceğiniz uygulamalar arasındadır. Abkant makineleri kullanılarak kesilen parçaların bükülmesini içerir. Bu işlem, fabrikasyon yöntemlerle başarılı bir şekilde gerçekleştirilir. Bunun yanı sıra, silindir kıvırma uygulamaları site tarafından yapılan bir hizmettir. Isıtılan marka 3 toplu silindirler ve kordon makineleri ile silindir kıvrım işlemleri yapılabilir. Elektrostatik fırın boya çalışması da site üzerinden alabileceğiniz hizmetlerden bir tanesidir. Sitenin bünyesindeki toz boya fırınları ile bükümden kesime ya da kaynaktan çıkan bütün metal parçalarının istenildiği gibi boyanabilmesi mümkündür. Boyama işlemi elektrostatik toz boya ile yapılabilmektedir.
 
Üst Alt