• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

İzmir Antika Alanlar Yerler

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Web Site Tanıt kategorisinde aysuyigiter tarafından oluşturulan İzmir Antika Alanlar Yerler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 127 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Web Site Tanıt
Konu Başlığı İzmir Antika Alanlar Yerler
Konbuyu başlatan aysuyigiter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan aysuyigiter
Katılım
27 Mar 2022
Mesajlar
314
Tepkime puanı
7
Puanları
18

İtibar:

Antikalar, genellikle önem verilen ürünlerdir. Farklı çağlardan ve tarihlerden günümüze kadar gelen birçok antika ürün türü bulunmaktadır. Antikalara meraklı olan bireyler ise bu ürünleri nereden temin edebileceklerini araştırmaktadırlar. Bunun yanı sıra, eğer evinizdeki antikaları elden çıkarmak istiyorsanız da site üzerinden destek alabilirsiniz. İzmir antika alanlar, retro, vintage ve benzeri ürünleri satma konusunda size yardımcı olacaktır. Ana sayfada yer alan kayıtlı iletişim numaralarından antika ürününüzle ilgili bilgilendirmeleri site yönetimiyle paylaşabilirsiniz. Bu sayede, antika ürününüzü tam ederinde satabilmeniz de mümkün olacaktır. Profesyonel ekipler sayesinde, ürünler ekspertiz edilmektedir. En yüksek fiyat garantisi ile evinizde yer alan antikalarınızın satışını sağlayabilirsiniz.

Öncelikle, antika eşyanızın fotoğrafını sitede yer alan whatsapp numarası üzerinden paylaşabilirsiniz. Antika eşya alanlar bu fotoğrafları kontrol ederek bu sayede net kararlar vereceklerdir. Fotoğrafları gören antika alıcılarından teklif alarak, anlaşma durumunda antika ürün eviniz ya da dilediğiniz adresten alınmaktadır. İzmir ev eşyası alanlar değerinde nakit alım ile ürünlerinizi satın alacaktır. Antika eşya alımı yerinde nakit ödeme şeklinde gerçekleştirilmektedir. Antika ürünlerin farklı kategorilere ayrıldığını söyleyebiliriz. Buna bağlı olarak da her antika ürünün tarihi ve tasarımı fiyatları üzerinde etkili olmaktadır. Antika eşyalarınızı tam değerinde satışa sunmak için site üzerindeki kategoriler doğrultusunda antikanızı satabilirsiniz.
 
Üst Alt