• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Site İstanbul Giyotin Cam ve Bioklimatik Sistemleri

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Web Site Tanıt kategorisinde aysuyigiter tarafından oluşturulan İstanbul Giyotin Cam ve Bioklimatik Sistemleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 130 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Web Site Tanıt
Konu Başlığı İstanbul Giyotin Cam ve Bioklimatik Sistemleri
Konbuyu başlatan aysuyigiter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan aysuyigiter
Katılım
27 Mar 2022
Mesajlar
314
Tepkime puanı
7
Puanları
18

İtibar:

Giyotin cam sistemi; gelişmiş teknik ve fonksiyonel özellikleri ile otel, cafe, restaurant, rezidans, teras, kış-yaz bahçesi, alışveriş merkezi gibi yaşam alanlarını daha konforlu ve vazgeçilmez kılmaktadır. İstanbul tente sistemleri olarak siz değerli müşterilerimize; ilkbaharın, sonbaharın, kışın keyfini çıkarın; soğuğun, yağmurun, karın olmadığı, daha ferah, daha aydınlık bir yaşam alanının tadını çıkarabileceğiniz dört mevsim bir yaşam alanı sağlıyoruz.

İstanbul giyotin cam sistemi her iki yanında bulunan ray sistemi sayesinde aşağı yukarı hareket eder ve adını bu giyotin benzeri hareketten alır. Giyotin cam sistemi tam açıkken korkuluk görevi görür. İstanbul pergola sistemleri cam sistemleri ailesinin bir parçası olarak, sizler için en yüksek kalite ve konfora sahip giyotin cam sistemleri üretmeyi taahhüt ediyoruz. Giyotin cam sistemlerimiz tek tuşla kolayca açılıp kapandığından kullanımı da oldukça kolaydır. Giyotin cam ürünlerimiz geniş bir renk yelpazesine sahip olup, dilerseniz ahşap modellerimiz de mevcuttur. Giyotin cam sistemlerimizde 3 farklı panel seçeneği mevcuttur. Ayrıca giyotin cam sistemlerimizde güneş, rüzgâr ve yağmur sensörleri bulunmaktadır. Giyotin cam sistemlerimizi cafe, restaurant gibi mekanlarda kullanabilirsiniz. Giyotin cam sistemimizde ısıcam kullandığımız için size her mevsim kullanılabilen ve manzaranın tadını çıkarabileceğiniz bir alan kazandırıyoruz. Sizler için tasarladığımız ürünlerde konfor ve kalitenin yanı sıra estetik bakış açısına da değer veriyoruz. Dilerseniz web sitemizden İstanbul gölgelendirme sistemleri ürünlerimizi de inceleyebilir ve daha fazla bilgi alabilirsiniz. Düzgün çalışan geri çekilebilir giyotin camlar, herhangi bir modern mimari tasarıma harika bir ektir. Yüksek üretim standardı ile giyotin cam sistemleri için premium bir çözüm olmasının yanı sıra ısı yalıtımı, güneş kazancı ve şeffaflık açısından da üstün performans sergilemektedir. Kaliteli ve kullanışlı mimari cam çözümü ile binanıza uygun bir tasarım ve konfigürasyon oluşturabiliriz. Ayrıca web sitemizden İstanbul bioklimatik sistemleri hakkında da bilgi alabilirsiniz.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt