• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

İstanbul En İyi Erkek Kuaförü

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Web Site Tanıt kategorisinde nullsix tarafından oluşturulan İstanbul En İyi Erkek Kuaförü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 179 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Web Site Tanıt
Konu Başlığı İstanbul En İyi Erkek Kuaförü
Konbuyu başlatan nullsix
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan nullsix

nullsix

Üye
Katılım
28 May 2022
Mesajlar
79
Tepkime puanı
10
Puanları
8

İtibar:

İstanbul En İyi Erkek Kuaförü

Kişisel bakım alanında her gün yeni gelişmeler olmaktadır. Bir taraftan kişisel bakım ürünleri ortaya çıkarılmakta, mevcutları geliştirilmekte, diğer taraftan da yeni uygulamalarla herkesin istediği görünüme kavuşması mümkün hale gelmektedir. Ancak kişisel bakım uygulamaları sadece görünüşünüzü değiştirmemeli, aynı zamanda sağlık da katmalıdır. Bunun için doğru kişisel bakım ürünleri, doğru şekilde uygulanmalıdır. İstanbul'da en iyi erkek kuaförü olarak hizmet veren Gent’s İstanbul tam da bunu yaparak hem sizi hayallerinizdeki görünüme kavuşturuyor hem de saha sağlıklı saçlara, sakallara ve bütün bir vücuda sahip olmanıza yardımcı oluyor.

gallery-3.jpg


İstanbul'da En İyi Erkek Berberi

İstanbul'da en iyi erkek berberi
olarak rahatlıkla tercih edebileceğiniz salonda her biri alanında eğitimli, deneyimli, bilgi birikimi yüksek, zevk sahibi, kendini sürekli geliştiren, güler yüzlü bir ekip görev yapıyor. Nezih, ferah ve hijyenik ortamlarında sizi en güzel şekilde ağırlıyor, ihtiyaçlarınızı tam da olması gerektiği gibi hayata geçirmek adına bütün olanaklarını seferber ediyorlar. Gerek günlük hayatta gerekse en özel organizasyonlarda bakımlı, şık, karizmatik olmanız için yardımcı oluyorlar.

Erkek Keratin Bakımı

Saç tıraşı, sakal tıraşı, el bakımı, ayak bakımı, kaş tasarımı, çocuk saç tıraşı, manikür, ağda, pedikür ve daha onlarca uygulamayı bulabileceğiniz salon, aynı zamanda erkek keratin bakım uygulamalarıyla da saçlarınızın çok daha canlı, çok daha şekil olmasını sağlıyor.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt