• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

İŞKUR hibe desteği başvurusu nasıl yapılır? Hibe desteği kimlere verilecek? Ayrıntılar belli oldu

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Ekonomi Haberleri kategorisinde nurettin_38 tarafından oluşturulan İŞKUR hibe desteği başvurusu nasıl yapılır? Hibe desteği kimlere verilecek? Ayrıntılar belli oldu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Ekonomi Haberleri
Konu Başlığı İŞKUR hibe desteği başvurusu nasıl yapılır? Hibe desteği kimlere verilecek? Ayrıntılar belli oldu
Konbuyu başlatan nurettin_38
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan osman06

İtibar:

İŞKUR hibe desteği başvurusu nasıl yapılır? Hibe desteği kimlere verilecek? Ayrıntılar belli oldu

İşsizlikle mücadele çalışmaları kapsamında işveren ile iş arayanı buluşturan İŞKUR, mesleki eğitim kursları, işbaşı eğitim ve hibe programlarıyla işsizlerin mesleki niteliklerinin geliştirilmesine, işsizliğin azaltılmasına ve özel politika gerektiren grupların iş gücü piyasasına kazandırılmasına katkı sağlıyor.İŞKUR'un engelli ve eski hükümlülere yönelik hibelerine başvurular başladı. Hibeden faydalanmak isteyenler başvurularını 7 Haziran'a kadar yapılabilecek. Peki, İŞKUR hibe desteği başvurusu nasıl yapılır? Hibe desteği kimlere verilecek?

mmtic8R5qEaLzbTMVfhGsg.jpg

İşsizlikle mücadele çalışmaları kapsamında işveren ile iş arayanı buluşturan İŞKUR, mesleki eğitim kursları, işbaşı eğitim ve hibe programlarıyla işsizlerin mesleki niteliklerinin geliştirilmesine, işsizliğin azaltılmasına ve özel politika gerektiren grupların iş gücü piyasasına kazandırılmasına katkı sağlıyor.
2HxyrSp5-EyqnnIUARKXcA.jpg

Kurum, yeni dönem hibe programları için başvuruları almaya başladı.
guyY2IYvxUanQ5o8AYF6Rg.jpg

Destekten yararlanmak isteyenler, projeleriyle 7 Haziran'a kadar e-Devlet üzerinden başvuruda bulunabilecek.
ar6Gn_7Yyk6FkRbOGhmxzg.jpg

Engelli ve eski hükümlüler gibi özel politika gerektiren gruplara yönelik 2014'ten beri hibe programları yürüten kurum, nisan ayında engelliler için hibe miktarını 150 bin liradan 400 bin liraya, eski hükümlüler için ise 110 bin liradan 300 bin liraya yükseltmişti.

Üst Alt