• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

İş Elbiseleri Üreticisi

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Web Site Tanıt kategorisinde aysuyigiter tarafından oluşturulan İş Elbiseleri Üreticisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 121 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Web Site Tanıt
Konu Başlığı İş Elbiseleri Üreticisi
Konbuyu başlatan aysuyigiter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan aysuyigiter
Katılım
27 Mar 2022
Mesajlar
314
Tepkime puanı
7
Puanları
18

İtibar:

Öğrenci kıyafetleri, farklı tasarım özelliklerine sahiptir. Öğrenci kıyafeti üreticileri arasında yer alan bu platform, küçük yaş gruplarına uygun olarak kıyafet tasarımları yapar. İlkokul başta olmak üzere, ortaokul seviyesindeki öğrencilere uygun olarak da kıyafet tasarımları yapılmaktadır. Bunun yanı sıra, site üzerinde iş elbiseleri modellerine de yer verilmiştir. İŞ elbiseleri ise farklı sektörleri kapsayan özelliklere sahiptir. Örneğin, sağlık, hizmet ve benzeri sektörlere uygun olarak iş elbisesi tasarımları yapılmaktadır. Dolayısıyla çalışanlar, kendi sektörlerine uygun olan iş elbisesi türünü site üzerinde bulabilirler. Bu ürünleri, personel kıyafeti kategorisinde bulabilmeniz mümkündür. Personel kıyafetleri, farklı malzemeler ve işçilikler kullanılarak tasarlanmaktadır.

Seçenekler arasında baskılı iş elbiseleri de yerini almaktadır. Baskılı olan iş elbiseleri, firmaların amblemlerini üzerinde taşımaktadır. Firma amblemleri, şirketlerin istekleri doğrultusunda kıyafetlere bastırılabilmektedir. Böylece çalışanların hangi sektör ve işletmede çalıştığı daha rahat anlaşılır. Personel kıyafetleri, aşçılar, garsonlar, şefler ve benzeri çalışanlara özel olarak dikilebilmektedir. Bunun yanı sıra, hastane ortamında kullanılabilecek giysiler de hemşire forması, takımı, önlüğü, pantolonu ve doktor önlüğü olarak çeşitlere ayrılır. Bunun yanı sıra, temizlik görevlisi kıyafetleri de sitenin ana sayfası üzerinde yerini almaktadır. İsterseniz, site üzerinde yer alan tişört modellerini de gözden geçirebilirsiniz. Tişörtlerin tasarımları da birbiri içinde değişkenlik gösterir.
 
Üst Alt