• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

İnternetten Para Kazanmak Mümkün ! Nasıl mı Diyorsanız Hemen Buraya !!!

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Web Site Tanıt kategorisinde HALİL ÇAĞLAR tarafından oluşturulan İnternetten Para Kazanmak Mümkün ! Nasıl mı Diyorsanız Hemen Buraya !!! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 559 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Web Site Tanıt
Konu Başlığı İnternetten Para Kazanmak Mümkün ! Nasıl mı Diyorsanız Hemen Buraya !!!
Konbuyu başlatan HALİL ÇAĞLAR
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan kdrcyn
Web sitesi
twitter.com
İsim
HALİL ÇAĞLAR
Medeni Hali
vtEvVy
Memleket
42 KONYA
Takım
KONYASPOR
Burç
Oğlak

İtibar:

TB5mj9.png

MYİYO NEDİR?
Myiyo, Almanya Düsseldorf merkezli bir araştırma anket sitesidir. 10 yıldan uzun süredir ülkemizde de faaliyet gösteren siteden anket doldurarak para kazanabilirsiniz. Site hakkında bilinmesi gereken anket, para kazanma, ödeme kanıtı, para çekme, güvenilir mi gibi birçok detayı ele alacağız. Bu yazıyla birlikte bu anket sitesi para kazandırıyor mu, uğraşmaya değer mi anlamış olacağız. Sizde myiyo anket konusunu işlediğimiz bu yazıyı beğenip paylaşarak daha fazla kişinin bilgilenmesini sağlayın.

Myiyo Nasıl Kazanırsınız ?
Myiyo ankete üye olduktan sonra karşımıza çıkan anketleri düzgün bir şekilde doldurarak myiyo anket sitesine katılmış oluyorsunuz. Ardından doldurmuş olduğunuz bilgiler doğrultusunda size yeni anketler gelir ve bu anketlerden de ankete göre puanlar kazanırsınız. Myiyo anket sitesinde 1.000 puan 1 Euro'ya karşılık gelmektedir. Myiyo'da ilk üye olduğunuz zaman size vermiş olduğu anketleri doldurarak 2.000-3.000 civarında puan kazanırsınız. Ayrıca her doldurduğunuz anket başına 500 ila 10.000 puan kazanabilirsiniz. Puanlarınız 20.000 olunca da paranızı çekebiliyorsunuz. Bu arada anketleri doğru ve düzenli bir şekilde doldurursanız Myiyo size daha fazla puan veren anketleri yollayacaktır. Dolayısıyla daha fazla kazanabilirsiniz.

fZzDbC.png

Ödemeler 20 Euro tutarında puan birikince yapılmaktadır. Kesinlikle güvenilir, emeğinizi boşa harcamayacağınız bir sistemdir.

Myiyo Güvenilir Mi?
Söz konusu site, para kazanmak isteyenler için son derece güvenilirdir. Bunu söyleyebiliyorum çünkü internette bu siteden para kazananların ödeme kanıtlarını görebiliyoruz. Aşağıya bunlardan bir tanesini ekledim. Gördüğüm kadarıyla ödeme alamıyorum diyen kimse yok, yani site son derece güvenilir ve ödeme yapıyor. Tek sorun ödeme alt limitine (20 EURO) ulaşmak biraz zor. Ödemenizi çekmek için çeşitli yollar var. Bunlardan biri Paypal ama ülkemizde kapalı. Para çekme için geriye tek seçenek kalıyor o da banka havalesi. Profilinize banka hesabınızı tanımlıyorsunuz ve ödemenizi bu şekilde alıyorsunuz.

ÖDEME KANITI

Mx0w3a.png

201702160244245c1.png

Myiyo ile para kazanmak için BURAYA TIKLAYARAK ÜCRETSİZ kayıt olun!

Moderatör tarafında düzenlendi:

kdrcyn

Üye

İtibar:

arkadaslar freybette çekimlerime devam ediyorum en son 877 çektim kısa sürede geldi güncel adresi freybet135.com

Ekli dosyalar

• d1221d21d21.png
    d1221d21d21.png
    462.3 KB · Görüntüleme: 1
Üst Alt