• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

instagram Instagram düşen gelirlerini toparlamak için benzersiz bir karar aldı

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde İnstagram kategorisinde Php tarafından oluşturulan Instagram düşen gelirlerini toparlamak için benzersiz bir karar aldı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 201 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı İnstagram
Konu Başlığı Instagram düşen gelirlerini toparlamak için benzersiz bir karar aldı
Konbuyu başlatan Php
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Php

Php

ZF Genel Sorumlusu
Üye
Katılım
7 Şub 2022
Mesajlar
230
Tepkime puanı
12
Puanları
18
Web sitesi
www.zirvechat.com.tr
Cinsiyet
vtEvVy
Memleket
35 İZMİR
Takım
Beşiktaş

İtibar:

Instagram bugün uygulama üzerinde yeni bir karara vardıklarını duyurdu. Şirket buna göre artık uygulamada daha fazla reklam sunacak.​

Meta'nın üç aylık geliri, ikinci çeyrekte ilk kez düştü. Şirket şimdi bu rakamların tekrar yükselmesini ve yatırımcıların yüzündeki gülümsemenin devam etmesini istiyor. Bunu yapmak için kullandığı stratejilerden biri, Instagram'dan daha fazla para çekmeye çalışmak olacak. Bu nedenle, reklamları uygulamanın daha fazla alanına, yani Keşfet beslemesine ve bir kullanıcının profilindeki gönderilerin beslemesine yönlendirecek.
Markalar artık Keşfet akışına reklam yerleştirebilir. Ancak profil akışı reklamları hala test aşamasında. Şirket ayrıca bazı içerik oluşturuculara profil özet akışlarında gösterilen reklamlardan gelir elde etme şansı da sunacak.

Meta, reklam ürünleri için bir dizi başka güncelleme duyurdu. Bunlardan bazıları da Instagram'ı etkileyecek. Birincisi, şirket hem feed'de hem de Hikayelerde artırılmış gerçeklik reklamlarını deneyecek. Meta, markaların, insanların evlerinde sanal mobilyaları test etmelerine veya bir arabaya daha yakından bakmalarına izin vermek için bunları kullanabileceğini öne sürüyor. Şirket ayrıca, bugünden itibaren Facebook Reels'in alt kısmında görmeye başlayabileceğiniz resim carousel reklamlarını da test ediyor. Ayrıca markalar, Reels reklamlarında kullanmak üzere ücretsiz bir müzik kitaplığına erişebilecek.

Bir Instagram sözcüsü Engadget'e verdiği demeçte, platformdaki reklamların sayısı, insanların Instagram'ı nasıl kullandığına bağlı olarak değişiklik gösteriyor ifadelerini kullandı. "İnsanların duyarlılığını hem reklamlar hem de genel ticarilik açısından yakından izliyoruz."
 
Üst Alt