• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

İkinci bebeğine hamile olan Müge Boz: Nara bakarsak bu da kız olacak!

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan İkinci bebeğine hamile olan Müge Boz: Nara bakarsak bu da kız olacak! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 25 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı İkinci bebeğine hamile olan Müge Boz: Nara bakarsak bu da kız olacak!
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan osman06

PiSliq

Üye

İtibar:

65d8a92a530cb6da5d81e019.jpg

Müge Boz ile eşi Caner Erdeniz, önceki gün Bebeköy'de bir mekanda gerçekleşen partiye katılırken, basın mensuplarının röportaj talebini geri çevirmedi.

Ülü çift, "İki gündür yoğun çekim temposundayız. Yarın sabah da bir çekimimiz olacak. Çok güzel bir sürpriz geliyor. Açıklayana kadar haber bekleyin" sözleriyle dikkat çekti.
65d8a932530cb6da5d81e01b.jpg

Müge Boz'un ikinci çocuk heyecanı! 'Doktor cinsiyeti zarfa yazıp verdi'

"İSTANBUL'DAKİ BÜTÜN NARCILARIN ADRESİ BİLİNİYOR"

İkinci çocuğuna hamile olan Müge Boz, "Vina'da da aynı şeyleri yaşadım. Son dört aydır herkes 'Kesin erkek olacak' diyordu. 'Karnın şöyle büyüdü, erkek olacak' diyorlardı. İnanılmaz bir nar yeme isteği olmuştu Vina'da. Nara bakarsak bu da kız olcak gibi. Bütün aile seferber, İstanbul'daki bütün narcıların adresi biliniyor. Eve sürekli nar geliyor. Şimdi de canımı çektirdiniz" diyerek güldü.
65d8a93c530cb6da5d81e01d.jpg

"PAZARDA 'GÜZEL ÇIKMAZSA GERİ GETİRİRİM' DİYORUM"

Müge Boz, alışveriş yaptığı anlarda eşi Caner Erdeniz'le olan eğlenceli bir anısından da bahsetti.

Alıntı Metni

65d8a944530cb6da5d81e01f.jpg

Müge Boz karnı burnunda spor yaptı! 'Pilates bana çok iyi geliyor'

Üst Alt