• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

İğrenç Espriler Sitesi

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Web Site Tanıt kategorisinde aysuyigiter tarafından oluşturulan İğrenç Espriler Sitesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 160 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Web Site Tanıt
Konu Başlığı İğrenç Espriler Sitesi
Konbuyu başlatan aysuyigiter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan aysuyigiter
Katılım
27 Mar 2022
Mesajlar
314
Tepkime puanı
7
Puanları
18

İtibar:

En soğuk espriler ile arkadaşlarınıza ve çevrenizdekilere soğuk duş etkisi yaratmak için soğuk espri başlatabilir ve ortamı güldürebilirsiniz. Hatta en güzel ve göz alıcı soğuk esprilerle kendinizi de güldüreceksiniz. En iğrenç espriler ve en soğuk espriler gülerken eğlendirir, gülümsemeleri ve öfkeli bakışları üzerinize çevirir. İşte en soğuk espriler ve en iğrenç esprileri Kocaman Bi' Site adresinde bulabilirsiniz Soğuk bir şaka, bir yandan diğer tarafı soğutan komik bir şaka olarak tanımlanabilir. Genel amaç, diğer kişiyi güldürmek yerine memnun etmektir. Ama herkes bundan hoşlanmaz. Karşınızdaki kişi de sizin kadar iğrenç esprilerden hoşlanıyorsa bu kategorideki en soğuk esprileri bulabilirsiniz.

Kötü şakaları çoğu insan için komik olmadığını bilseler bile, ortamı sakinleştirmek için kötü şakalar yapılır. Gündelik hayatın en soğuk esprileriyle bizi sakinleştirmek isteyen çok insan var. Soğuk espriler de kısa haliyle çokça kullanılmaktadır. Kötü şakalar da resimlerle paylaşılır. Soğuk espriler sayesinde bulunduğunuz ortamı daha sıcak hale getirmeniz mümkündür. Aradığınız soğuk espriler sorulu cevaplı listeleri sitesinden bulabilirsiniz.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt