• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

HABERLER: Usta yorumcu Erman Toroğlu evinin kapılarını 'Evrim Akın ile Ev Gezmesi'ne açtı!

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan HABERLER: Usta yorumcu Erman Toroğlu evinin kapılarını 'Evrim Akın ile Ev Gezmesi'ne açtı! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 47 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı HABERLER: Usta yorumcu Erman Toroğlu evinin kapılarını 'Evrim Akın ile Ev Gezmesi'ne açtı!
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

64e368a486b24713e0e71918.jpg

Renkli kişiliği ve hoş sohbeti ile izleyicilerin her daim beğenisini kazanan Evrim Akın, birbirinden ünlü isimlerin evlerini gezerek çok özel yaşantılarına tanık oluyor. Kanal D’nin, sunuculuğunu Evrim Akın’ın yaptığı “Evrim Akın İle Ev Gezmesi” son bölümüyle ekrana geldi.

SON KONUK ERMAN TOROĞLU!

“Evrim Akın ile Ev Gezmesi” son bölümde, ünlü yorumcu Berdan Mardini’ye misafir oldu.
64e3658a86b24713e0e71909.jpg

Berdan Mardini villasının kapılarını 'Evrim Akın ile Ev Gezmesi'ne açtı!

"KENDİ KAFAMA GÖRE YAPIYORUM"

17 yıl önce Bodrum'da yazlık ev yaptıran Toroğlu, malikanesinin her detayıyla kendi ilgilendiğini söyledi, "Yaptığım evlerde mimar kullanmam. Mimar kendi kafasına göre yapıyor, ben de kendi kafama göre yapıyorum" dedi.
64e3652d86b24713e0e71904.jpg

Dekorasyona önem veren Toroğlu yurt dışından getirttiği eşsiz parçalarla evini renklendirdiğini belirtti. 17 yıldır lüks evde yaşayan Toroğlu'nun yatak odasında tavan aynası dikkat çekerken Akın aynayla konuştu.

Erman Toroğlu: Çapkın erkek değil, kadındır!

JAKUZİ VE SAUNA VAR!

Büyük bir bahçe içine yapılan taş evin terasında jakuzi ve sauna var.
64e365d486b24713e0e7190b.jpg

YATAK ODASINDAKİ JOP DİKKAT ÇEKTİ

Yatak odasının çekmecesini karıştıran Evrim Akın bir jopla karşılaştı. Erman Toroğlu, bu jopu Kore'den aldığını ve hırsızlardan korunmak için başucuna koyduğunu söyledi. Toroğlu, "Kore'deki polisler bunu kullanıyor" dedi.

64e3653686b24713e0e71906.jpg

Üst Alt