• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Web Site Tanıt kategorisinde aysuyigiter tarafından oluşturulan Güzellik Salonu Yönetimi Nedir? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 235 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Web Site Tanıt
Konu Başlığı Güzellik Salonu Yönetimi Nedir?
Konbuyu başlatan aysuyigiter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan aysuyigiter
Katılım
27 Mar 2022
Mesajlar
314
Tepkime puanı
7
Puanları
18

İtibar:

İşletmelerin müşterileri için randevu oluşturma, kayıt alma, adisyon takibi, müşteri sadakat takip sistemi gibi uygulamaları, kolay bir şekilde oluşturabildikleri inovatif bir yazılımdır. Yapay zeka destekli yazılım, salon yönetiminde sizin özel asistanınız dır. 7/24 yanınızda ve güzellik salonunuzun randevu, adisyon, müşterilerin aldıkları hizmetler, personellerin hangi işlemde olduğu, kaç dakika sonra yeni müşteri alabilecekleri gibi tüm sorularınızın cevaplarını dilediğiniz anda size iletmek için hazır durumdadır. Güzellik salonu yönetimi nedir? Asistanım Online en iyi güzellik salonu programı, yeni müşteri kaydından masraflara kadar her konuda size anlık bilgiler gönderir. Bu sayede siz tatilinizi yaparken ya da kendi özel işlerinizle ilgilenirken güzellik salonunuz otomasyon yönetimi emin ellerdedir. Asistanım Online güzellik salonu yönetim sistemi, müşterilerinize kendi randevularını seçme konusunda özgürlük sunmaktadır. Müşteriler kendilerine uygun olan saatleri sizin sayfanız dan kolayca planlayarak, size çok daha fazla etkin saatler yaratmanıza destek olur. Siz de işinize rahatça odaklanabilir ve uzun randevu planlama konuşmalarından kaybettiğiniz zamanı geri kazanarak diğer iş ve görüşmeleriniz için vakit yaratabilirsiniz.

Doğal Pazarlamadan da Faydalanmış Olursunuz

Güzellik salonu yönetimi nedir? Zaman sizin içinde çok önemlidir. Mesai saatinizi para kazanmaya ve yeni girişimcilikleri harcamış olursunuz. Müşterileriniz salonunuzda vermiş olduğunuz diğer hizmetleri de görerek değerlendirmek isteyebilirler, bu sayede doğal pazarlamadan da faydalanmış olursunuz. Paket hizmet alan müşterilerinizin ödemelerini sistem üzerinden takip edebilir, kalan seans alacaklarını görebilir, ödeme ayrıntılarını anlık takip ederek küçük hatırlatmalar yapabilirsiniz. Salon yönetim ve randevu sistemi sayesinde müşteriniz dilediği hizmeti tercih ettiği uzmandan almak, vaktini ve alacağı hizmeti kendince planlama özgürlüğü için fırsattır.

Müşteri Personel Koordinasyonun da Aksaklıklar Yaşanmaz

Güzellik salonu yönetimi nedir? Müşteri memnuniyeti daha randevu aşamasında başlamış olması salona artı puan olarak yansıyacaktır. Salon yönetim sistemi personellerinin de vaktini doğru kullanmasını sağlar. İşletmeye en verimli şekilde faydalı olmak adına program dahilinde işleyişi yürütürler. Müşteri personel koordinasyonun da aksaklıklar yaşanmaz. Randevu ve adisyon sistemlerinin birlikte kullanıldığı Asistanım Online güzellik salonu programı ve randevu sistemi sayesinde işletme hem müşterisini hem de personelini takip edip, müşteri sadakati, müşteri memnuniyeti, personel performansı gibi ölçütleri raporlayarak grafiklerle takip edebilmektedir.

Güzellik salonu yönetim programı sade, kolay ve anlaşılır bir tasarıma sahiptir. Programın ana sayfası bütün verileri bünyesinde bulundurarak bir bakışta kontrol edilebileceğiniz ve erişebileceğiniz bir kontrol panelini şeklinde tasarlanmıştır. Günlük randevular, açılan adisyonlar, verilen hizmetler ve hizmet veren personeller ile durumu müsait olan uzmanlarınızı tek sayfada görebilirsiniz. Yapılan ödemeleri görmekle birlikte kasa girişlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Gelir ve giderlerinizi dilediğiniz yerden telefon, tablet ya da bilgisayarınızdan her an kontrol edebilirsiniz.

Hangi Personeliniz Hizmet Seansında?

Güzellik salonu yönetimi nedir? Hangi uzmanınız şuan müsait yada seans esnasında olduğunu takip edebilir, gün sonunda personel raporu alarak gün içerisindeki personel performans bilgilerini değerlendirebilirsiniz. Güzellik merkezi programı full ile güzellik salonunuzu yönetmek ve kontrol etmek için ihtiyacınız olan tüm özelliklere sahiptir. Randevularınızı ve müşterilerinizi yönetmek için pratik bir dijital çözüm ortağınız dır. Çevrim içi planlama ve müşteri portföyünüzün genişlemesini amaçlayan Güzellik Salon yönetimi programıdır. Asistanım online ile Güzellik salonunuzun verimliliğini artırın! Programlarınızı organize etmenizde ve planlamada verimliliği artırın. Tercih edilen saatlere ve çalışanlara yeni müşteriler ekleyerek salonunuzun profesyonelliğini, hizmet kapasitenizi ve müşteri hizmet sunumlarınızı geliştirin. Ekibinizin çevrim içi planlamasını yapmak için uygun olacak günleri ve saatleri otomatik olarak belirlemek, asistanim.online salon yönetimi programı ile işletmenizin verimliliğinin artırmasına olanak tanıyacaktır.
 
Üst Alt