• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Güzel Sanatlar Lisesi sınavı ne zaman? MEB 2023-2024 takvimi araştırılıyor

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Eğitim Haberleri kategorisinde Linux tarafından oluşturulan Güzel Sanatlar Lisesi sınavı ne zaman? MEB 2023-2024 takvimi araştırılıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 96 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Eğitim Haberleri
Konu Başlığı Güzel Sanatlar Lisesi sınavı ne zaman? MEB 2023-2024 takvimi araştırılıyor
Konbuyu başlatan Linux
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

Linux

Emektar Üye
Web sitesi
www.uguragdas.com.tr
İsim
Uğur
Memleket
75 ARDAHAN
Takım
Galatasaray
Burç
Aslan
Mesleği
Konut Yönetim Müdürü

İtibar:

Güzel Sanatlar Lisesi sınavı ne zaman? MEB 2023-2024 takvimi araştırılıyor

2023-2024 eğitim öğretim yılında Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı Güzel Sanatlar Liselerinde eğitim almak isteyen öğrenciler için yetenek sınavları düzenlenecek. LGS oturumunun geride kalması ve sonuçlarının da açıklanması ile bu kez yetenek sınavı olarak adlandırılan sınavlar gündeme geldi Peki, Güzel Sanatlar Lisesi sınavı ne zaman?

Güzel Sanatlar Lisesi sınavı adayların merak ettiği konu olarak dikkat çekiyor. Burada alacakları 4 senelik eğitimin ardından üniversitelerin Güzel Sanatlar Fakülteleri'nde eğitim kariyerlerine devam etme planı olan liseli adayları, bu yılın sınav takvimine odaklandı. İşte, Güzel Sanatlar Lisesi sınavlarından son bilgiler... GÜZEL SANATLAR LİSESİ SINAVLARI NE ZAMAN? Güzel Sanatlar Lisesi yetenek sınavının 2023 tarihleri henüz Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ilan edilmedi. Geçmiş yıllardaki sınavlar baz alınırsa; sınavın temmuz ayı içinde yapılabileceği tahmin ediliyor. Bu kapsamda bilgiler geldikçe haberimizde yer vereceğiz. BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK? Yetenek sınavı başvuru tarihleri açıklandıktan sonra başvurular e-Okul sistemi üzerinden kabul edilecek.

Üst Alt