• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Güngören Diş Tedavi Kliniği

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Web Site Tanıt kategorisinde aysuyigiter tarafından oluşturulan Güngören Diş Tedavi Kliniği başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 164 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Web Site Tanıt
Konu Başlığı Güngören Diş Tedavi Kliniği
Konbuyu başlatan aysuyigiter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan aysuyigiter
Katılım
27 Mar 2022
Mesajlar
314
Tepkime puanı
7
Puanları
18

İtibar:

Diş estetiği; ağız içinde ve diş yapısında doğuştan kaynaklanan yâda sonradan gelen etkenlere bağlı olarak estetik görünümün bozulması ve buna bağlı olan işlemleri içerir. Bu diş tedavisi işlemleri şunlardır; ortodontik problemler, çarpık dişler, uyumsuz çene yapıları ve çeşitli diş rahatsızlıklarını kapsar.

Bakırköy diş dolgu işlemleri, insanların günümüzde maruz kaldıkları diş rahatsızlıklarına çözüm bulmaktadır. Bakırköy diş estetik bozukluğunun çeşitli tedavi yöntemleri ile gelişen estetik kaygı ve beklentilerini karşılamak için teknolojik yöntemlerden yararlanılmaktadır. Örneğin çürük yâda kırık dolgularla tedavi edilebilen dişler çoğunlukla metal içeren alaşımlar ile tedavi edilir. Malzeme özellikleri ve yapıları sebebiyle bu alaşımlar estetik olarak hoş görünümlü değildir. Geliştirilen dolgu malzeme işlemleri kullanılarak üretilen kompozit dolgular yardımıyla artık tedavi edilecek dişteki dolgunun diş ile aynı renkte olması sağlanır. Bu yönden dişlerin renk ve şekil bütünlüğü aynı oranda sağlanarak estetik bir gülüş elde edilebilir. Dolgu işlemleri için Güngören diş tedavi yöntemleri hakkında detaylı bilgi alabilir ve bizleri arayabilirsiniz.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt