• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Google Google’dan 2023’e Hızlı Giriş: Yeni Fiber İnternet Paketleri Duyuruldu!

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Arama Motorları Haberleri kategorisinde Soner™ tarafından oluşturulan Google’dan 2023’e Hızlı Giriş: Yeni Fiber İnternet Paketleri Duyuruldu! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 240 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Arama Motorları Haberleri
Konu Başlığı Google’dan 2023’e Hızlı Giriş: Yeni Fiber İnternet Paketleri Duyuruldu!
Konbuyu başlatan Soner™
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Soner™

Soner™

ZF Sponsor Sorumlusu
Emektar Üye
Katılım
31 Ocak 2022
Mesajlar
2,099
Tepkime puanı
77
Puanları
120
Web sitesi
www.zirvechat.org
Cinsiyet
vtEvVy
Memleket
54 SAKARYA
Takım
Beşiktaş

İtibar:

Google, yeni fiber internet paketlerini duyurdu. Buna göre 5Gbps ve 8 Gbps olarak satışa sunulacak paketlerin fiyatları da belli oldu. 2023 yılına hızlı bir giriş yapmaya başlayan Google artık daha hızlı şekilde bir fiber internet verecek. Üstelik Google Fiber internete dair kullanıcılar için iki farklı seçenek daha sunmaya başlayacak.

Google’dan 2023’e Hızlı Giriş: Yeni Fiber İnternet Paketleri Duyuruldu!


Google fiber internet paketlerinden olan 5Gbps internet fiyatı 125 dolar olarak belirlenmiştir. 8Gbps internet fiyatı 150 dolar olarak duyuruldu. Ayrıca her zaman olduğu gibi kullanıcılar için pratiklik kazandıracak simetrik yükleme ve indirme hızını da sunacak. Evlerde internetin daha hızlı kullanılması amacıyla WiFi 6 modem ve 2 adette kablosuz ağ genişletici de sağlamış olacak.

Google yeni internet paketlerini test programıyla deneyecek!​

Google tarafından kullanıcılara yönelik sunulacak internet paketleri Kansas City, Utah ve West Des Moines’de deneyimleyecek. Böylece internet hızını tespit etmiş olacak. Ayrıca Google tarafından sağlanacak başka özel avantajlar da var. Yeni paketlerde gecikme ve litter süresini minimum düzeyde tutarak kullanıcı memnuniyetinin açığa çıkmasını sağlamış olacak.
post_1666024906_29032987715546.jpg

8Gbps internet 150 dolar olarak Google tarafından kullanıcılarına sunulmuş olacak. Fakat kullanıcıları hayal kırıklığına uğratabilecek durumlardan biri Google’ın 20Gbps hızda interneti test edilmeye onay vermesi. Haliyle 8Gbps hızın nasıl olacağı konusunda test imkanı olmadığından dolayı kullanıcılar, hayal kırıklığı yaşayacak.

Google’dan 2023 fiber internet kampanyaları belli oldu​

Google, 2023 yılının hazırlıklarını şimdiden yapmaya başladı. Google, fiber internet hizmet paketleriyle ilgili güncel fiyat listesini yayınladı. Buna göre 1Gbps aylık ücreti yalnızca 70 dolar şeklinde olacak. 2Gbps kullanacak olanlar ise aylık olarak 100 dolar ödeyecek.

 
Üst Alt