• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Bilgisayar GeForce Now Türkiye Fiyatları Güncellendi: İşte Yeni Fiyatlandırma!

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Ekran Kartı kategorisinde Php tarafından oluşturulan GeForce Now Türkiye Fiyatları Güncellendi: İşte Yeni Fiyatlandırma! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 317 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Ekran Kartı
Konu Başlığı GeForce Now Türkiye Fiyatları Güncellendi: İşte Yeni Fiyatlandırma!
Konbuyu başlatan Php
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Php

Php

ZF Genel Sorumlusu
Üye
Katılım
7 Şub 2022
Mesajlar
230
Tepkime puanı
12
Puanları
18
Web sitesi
www.zirvechat.com.tr
Cinsiyet
vtEvVy
Memleket
35 İZMİR
Takım
Beşiktaş

İtibar:

NVIDIA GeForce Now Türkiye fiyatları zamlandı. Yeni fiyatlar şimdiden aktif hale geldi. İşte GeForce Now için uygulanan güncel fiyatlar.

GeForce Now Türkiye Fiyatları Güncellendi: İşte Yeni Fiyatlandırma!


NVIDIA, geçtiğimiz yıllarda GeForce Now hizmetini duyurmuştu. 2020 yılından beri tam sürüm olarak hizmet sunan uygulama, oyuncuları sevindirmişti. Bir süre sonra Turkcell öncülüğünde Türkiye sunucuları aktif oldu. GAME+ markası altında ülkemizde hizmet sunan platformda fiyat güncellemesi yapıldı.

GeForce Now Türkiye fiyatları yükseldi​

GeForce Now fiyatları artışa geçti. Güncel fiyatlandırmaya göre aylık paket 140 TL oldu. 3 aylık premium ise 300 TL olarak yer almaya başladı. 6 aylık paketi incelediğimizde 520 TL ediyor. Bu da aylık 86 TL anlamına geliyor. Yıllık paket ise 960 TL olurken aylık bazda 80 TL’ye geliyor. Bu bilgilere ek olarak halen ücretsiz oynamanın mümkün olduğu bilgisini paylaşalım.

Güncel GeForce Now Türkiye fiyatları​

GeForce Now fiyatları, bir önceki fiyatlandırmaya göre yaklaşık %60 artış yaşadı. Aylık paket daha öncesinde 74,90 TL’den 89,90 TL’ye çıkmıştı. Şimdi ise 140 TL oldu. Eski fiyatlar ile yeni fiyatları aşağıdaki tablodan karşılaştırabilirsiniz.
Aylık3 Aylık6 Aylık12 Aylık
74,9 TL149,7 TL--
89,9 TL199,9 TL349,9 TL-
140 TL300 TL520 TL960 TL

İlk çıktığı dönemden bu yana en uygun paket 2 kat zamlandı​

GeForce Now Türkiye fiyatları güncellendi fakat bazı detaylar öne çıkıyor. İlk çıktığı dönemlerden günümüze fiyat değişimlerini incelediğimizde yaklaşık 2 kat fark var. Son fiyat güncellemesi ile ise ciddi değişiklik olması dikkat çeken bir durum. Bunun sebepleri arasında ekonomik olaylar yer alıyor. Bu gibi pek çok nedenlerle GeForce Now ücretleri de ciddi oranda değişti.

GeForce Now özellikleri ve sistem gereksinimleri​

NVIDIA GeForce Now, her ne kadar zamlansa da halen uygun fiyatlı bir ürün. Para ödemek istemeyen kullanıcılar için de bir olanak mevcut. Bulut tabanlı oyun keyfini mümkün kılan sistem, ücretsiz hizmet de veriyor. Ücretsiz abonelikte 30 dakikalık oturum süresi bulunmakta. Ayrıca yoğunluk sebebiyle bekleme sırası da olabiliyor.

Eğer kullanıcı, para ile abonelik alırsa ayrıcalıklara kavuşuyor. Bu ayrıcalıklar arasında öncelikli erişim yer almakta. Bunun yanı sıra 6 saatlik oturum süresi de mümkün. Kullanıcılar, bekleme derdi olmadan 6 saatlik süre dolunca tekrar giriş yapabiliyor. Bu özelliklere ek olarak RTX yani ışın izleme desteği de yer alıyor.
GeForce Now Türkiye fiyatları yükselse bile bedava oynama imkanı halen mevcut. Gelişen kütüphanesi ile büyüyen uygulama için sistem gereksinimleri de bilinmeli. Genel olarak düşük sistemli makineleri kaldıran platform, internet ihtiyacına sahip. Oynanacak görüntü kalitesine bağlı olarak internet hızı gereksinimi değişiyor. En az 15 Mbps internet hızı talep ediliyor.
  • 720p 60 FPS -> 15 Mbps
  • 1080p 60 FPS -> 25 Mbps
En düşük donanım gereksinimleri ise aşağıdaki şekilde belirtilmiş durumda:
  • Windows 7 64 bit, MacOS 10.10, Android 5.0, iOS 14.2 veya iPadOS 14 işletim sistemi
  • 2 GHz işlemci hızı
  • 4 GB RAM
  • DirectX 11
  • NVIDIA GeForce 600 serisi, AMD Radeon HD 3000 serisi veya Intel HD Graphics 2000 serisi ekran kartı
GeForce Now için yapılan bir diğer açıklama oyun kumandaları ile ilgili. Uygulamanın desteklediği kontrolcüler şu şekilde paylaşıldı:
  • Sony Dualshock 4
  • Logitech oyun kumandası (F310, F510, F710)
  • Microsoft Xbox 360 ve Xbox One denetleyicisi
 
Üst Alt