• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Haber Fenerbahçeli İrfan Can Kahveci Kıvanç Tatlıtuğ'u örnek alınca... Karısından gelen yanıt olay

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde Laufey tarafından oluşturulan Fenerbahçeli İrfan Can Kahveci Kıvanç Tatlıtuğ'u örnek alınca... Karısından gelen yanıt olay başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 243 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Fenerbahçeli İrfan Can Kahveci Kıvanç Tatlıtuğ'u örnek alınca... Karısından gelen yanıt olay
Konbuyu başlatan Laufey
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Laufey

Laufey

ZF Kullanıcı Sorumlusu
Emektar Üye
Katılım
17 Eki 2022
Mesajlar
1,958
Tepkime puanı
19
Puanları
12

İtibar:

Kıvanç Tatlıtuğ'un eşi Başak Dizer'e yorumu sosyal medyayı sallamıştı. Fenerbahçeli İrfan Can Kahveci de yakışıklı oyuncuyu örnek aldı ve eşi Gözde Kahveci'ye yorum yaptı. Futbolcu ve eşinin diyaloğu ise sosyal medyayı salladı.​

Kıvanç Tatlıtuğ'un eşi Başak Dizer'e yaptığı "Durmadan seni konuşabilirim" yorumu sosyal medyayı sallamıştı. Fenerbahçeli İrfan Can Kahveci de Kıvanç Tatlıtuğ'a özendi.

Futbolcu ve eşi Gözde Kahveci arasındaki diyalog sosyal medyada gündem oldu. Gözde Kahveci, tatilden çektiği fotoğrafı Instagram'dan paylaşıp, "Kim geri dönmek istiyor? Ben" yazdı.Yıldız futbolcunun, eşinin paylaştığı kareye sadece el kaldıran emojili yorum yapması ise ikili arasında esprili bir atışmaya neden oldu.


sc


Gözde Kahveci, İrfan Can'ın sadece emojiyle yorum yapmasına, "Çok romantiksin" diyerek, karşılık verdi. Futbolcunun, "Biliyorum" cevabına ise Gözde Kahveci, "Kıvanç Tatlıtuğ karısına neler yazıyor örnek al" diyerek, kızgın emoji gönderdi.
 
Üst Alt