• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

 Facebook Messenger'da Yenilik: Aramalar Sekmesi Artık Sohbet Ekranında!

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Facebook kategorisinde Php tarafından oluşturulan Facebook Messenger'da Yenilik: Aramalar Sekmesi Artık Sohbet Ekranında! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 261 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Facebook
Konu Başlığı Facebook Messenger'da Yenilik: Aramalar Sekmesi Artık Sohbet Ekranında!
Konbuyu başlatan Php
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Php

Php

ZF Genel Sorumlusu
Üye
Katılım
7 Şub 2022
Mesajlar
230
Tepkime puanı
12
Puanları
18
Web sitesi
www.zirvechat.com.tr
Cinsiyet
vtEvVy
Memleket
35 İZMİR
Takım
Beşiktaş

İtibar:

Facebook Messenger uygulamasına büyük önem veren Meta, uygulamanın sesli ve görüntülü görüşme özelliklerini daha iyi hale getirecek geliştirmeler yaptığını açıkladı. Yayınlanan son güncelleme ile Facebook Messenger’ı kullanmak daha kolay hale gelecek.


Facebook Messenger'da Yenilik: Aramalar Sekmesi Artık Sohbet Ekranında!


Facebook Messenger, bundan böyle gerçekleştirilen tüm sesli ve görüntülü çağrıları ‘Aramalar’ bölümünde listeleyecek. Yani bir diğer deyişle tüm iletişim tek bir yerde toplanacak. Bu durum Facebook Messenger kullanıcılarına daha kolay bir kullanım sağlayacak. iOS ve Android cihazlarda kullanılacak bu yeni özellik, Messenger uygulamasındaki “Sohbetler” bölümünün yanında yer alacak.
Milyarlarca insanın kullandığı Facebook Messenger’ın şimdiye kadar böyle bir özelliği sunmamış olması şaşırtıcı. Sesli ve görüntülü tüm aramaların tek bir yerde listelenmesi yeniliğinden önce ise görüşmek istenen kişinin sohbet penceresini açarak “Ara” butonunu kullanmak gerekiyordu.
post_1654387862_74563198447998.jpg

Digital Trends’e göre, 2020 yılına kıyasla Facebook Messenger aramaları %40 arttı. Meta ise başka bir açıklamasında Facebook Messenger ile her gün 300 milyondan fazla sesli ve görüntülü görüşme yapıldığını ifade etti. Tüm bu açıklamalarla birlikte sohbet penceresine yerleştirilen “Aramalar” sekmesinin asıl nedenin artan iletişim sayısı olduğu net bir şekilde anlaşılıyor.
Meta, kullanıcılara kolaylık sağlayan yeni özelliği ile Facebook Messenger uygulamasında gerçekleşen görüntülü ve sesli arama sayısının daha da artmasını bekliyor.
 
Üst Alt