• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Web Site Tanıt kategorisinde aysuyigiter tarafından oluşturulan Etiler Microblading ve Kaş Tasarımı Hizmetleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 138 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Web Site Tanıt
Konu Başlığı Etiler Microblading ve Kaş Tasarımı Hizmetleri
Konbuyu başlatan aysuyigiter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan aysuyigiter
Katılım
27 Mar 2022
Mesajlar
314
Tepkime puanı
7
Puanları
18

İtibar:

Microblading hizmeti, bireylerin yüzündeki altın orana uygun olarak gerçekleştirilir. Yüz hatlarına uygun olarak yapılan bu işlem, en doğal kalıcı kaş tekniğidir. Çizim ve ölçüm aşaması dahil edilerek ortalama 2 saatte tamamlanan bir uygulamadır. Etiler microblading uygulaması, rötuşta dahil edilerek iki seansta bitecek olan bir işlemdir. Hayal ettiğiniz kaşlara kavuşabilmeniz adına, microblading işlemini yaptırabilmeniz mümkündür. Cilt yapınıza uygun olarak bireylerin kullanımına bağlı olarak bu yöntemle yapılan kaşlar minimum 1 ya da 1.5 yıl kullanılabilmektedir. Etiler kaş tasarımı hizmeti, tazelenerek tekrardan da kullanılabilmektedir. Altın orana uygun olan kaş tasarımı 1.618 altın orana göre ölçümlenir.

Ölçüm yapılarak gerçekleştirilen kaş alım işlemi, bireylerin yüz ifadelerini bozmayacak şekilde yapılır. Kaş tasarımı işlemlerinin yanı sıra, pudralama kaş gibi yöntemler de verilen hizmetlerden bir tanesidir. Kaşların doldurulmasıyla yapılan bu işlem, kalıcı kaş uygulamasıdır. Son derece doğal kaş tasarılarının yapıldığı bu yöntem, tıpkı far sürülmüş gibi bir etki göreceksiniz. Özellikle, kadınlar başta olmak üzere cilt bakımı yaptırmaktan bir hayli hoşlanırlar. Cilt bakımı yaptırmak için öncelikle, güzellik uzmanları bireylerin cilt analizlerini yaparlar. Etiler cilt bakımı işlemi cildinizde birikmiş yağ, ölü deri ve sebumlardan kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Dermokozmetik ürünler kullanılarak yapılan bu yöntem, cilt tipinize göre de değişkenlik gösterir.
 
Üst Alt