• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Endüstriyel Fan Üreticileri

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Web Site Tanıt kategorisinde aysuyigiter tarafından oluşturulan Endüstriyel Fan Üreticileri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 136 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Web Site Tanıt
Konu Başlığı Endüstriyel Fan Üreticileri
Konbuyu başlatan aysuyigiter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan aysuyigiter
Katılım
27 Mar 2022
Mesajlar
314
Tepkime puanı
7
Puanları
18

İtibar:

Firmanın resmi sitesi üzerinde farklı türde fan modelleri bulunmaktadır. Endüstriyel fan üreticileri arasında yer alan bu platform son derece kaliteli hizmetler sunmaktadır. Seçenekler arasında yer alan plug fanlar, 6CW serisi endüstriyel plug fanlar olarak başta ısıtma soğutma olarak kullanılır. Toz emiş sistemleri ve birçok alanda havalandırma ihtiyaçlarında bu ürünü kullanabilirsiniz. Çözüm sağlayacak en önemli fan modelleri, plug fan olarak kullanılabilir. Seçenekler arasında yer alan diğer farklı özellikteki fanlar ise düşük basınç istenen ortamlarda rahatlıkla kullanıma uygundur. Bu ürün grubunda ise kullanılan 6CW serisi plug fanlar sayesinde konforlu olarak kullanılabilecektir. Plug fan ürünlerinin yanı sıra, orta basınçlı salyangoz fanlar da kategoriler arasındadır.

Salyangoz fanlar, genellikle küçük tanecikli parçacıkların kâğıt, plastik ve karton gibi malzemeler tarafından emilmesi ve transferinde kullanılarak yüksek devirli şekilde çalışır. Kayış tahrikli fanlar ise RKK serisi radyal kayış kasnaklı modellerdir. Salyangoz fan sanayi tipi ürünlerin yanı sıra, yüksek basınçlı körükler, malzeme nakil fanı, exproof fanlar, özel üretim fanlar ve benzeri ürün grupları da sitenin ana sayfasında yerini alır. ELC AIR olarak üretimi yapılan fan türleri, sitenin ana sayfası üzerinde yerini alır. Geniş bir ürün yelpazesine ayrılan fan türleri, farklı mekanlarda kullanılabilecektir.
 
Üst Alt