• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

En Uygun Reseller Hosting Paketleri

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Web Site Tanıt kategorisinde aysuyigiter tarafından oluşturulan En Uygun Reseller Hosting Paketleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 152 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Web Site Tanıt
Konu Başlığı En Uygun Reseller Hosting Paketleri
Konbuyu başlatan aysuyigiter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan aysuyigiter
Katılım
27 Mar 2022
Mesajlar
314
Tepkime puanı
7
Puanları
18

İtibar:

Web hosting paketleri arasında yer alan Reseller hosting hizmetleri, müşterilere ya da sizin sitenizi içinde barındırabilmektedir. Herhangi bir sorun yaşadığınızda teknik ekip siteniz için sizlere yardımcı olmaktadır. Reseller hosting hizmetleri, WHM paneli ile sitelerde hızlı müdahale yapılabilmeye yardımcı olan uygulamalardır. Bu hizmetlerin hızlı olması ise güncellemelerinizi rahat bir şekilde yapmanıza olanak sağlar. Bu paket hizmetleri, isteğe bağlı olarak yükseltilebilmektedir. Hosting paketlerini düşürmek istediğinizde ise değerlerini uygun hale getirmeniz gerekecektir. Disk kapasitesi subdomain sayısı mail adeti mali depolama boyutu ve benzeri değerlerin düşürülmesi paket limitlerinin üzerinde olmayacak şekilde olmalıdır. Yapılan bir diğer çalışma ise VPS sunucu hizmetleridir.

VPS sunucu hizmetleri, SSD teknolojileriyle çalışmaktadır. Bu teknoloji diğer Disk modellerine oranla üzerinde herhangi bir hareketli parça bulundurmaz. Bu nedenle, yazma ve okuma değeri bu sunucular da son derece yüksektir. Aynı zamanda, performansı ve veri güvenliğini artırmak istediğinizde sunuculardaki RAİD 5 teknolojisini kullanabilirsiniz. Bu hizmete benzer olan SSD VDS hizmeti ise aynı mantıkla çalışmaktadır. Seçenekler arasında yerini alan Web hosting hizmetleri ve sunucu hizmetleri de geniş bir kategoriye ayrılmaktadır. ISP VDS sanal sunucu, VPS sanal sunucu, SSD VDS sanal sunucu ve Fiziksel sunucu gibi hizmetler seçenekler arasındadır.
 
Üst Alt