• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

En İyi Müşteri Portalı Önerisi

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Web Site Tanıt kategorisinde aysuyigiter tarafından oluşturulan En İyi Müşteri Portalı Önerisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 129 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Web Site Tanıt
Konu Başlığı En İyi Müşteri Portalı Önerisi
Konbuyu başlatan aysuyigiter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan aysuyigiter
Katılım
27 Mar 2022
Mesajlar
314
Tepkime puanı
7
Puanları
18

İtibar:

Müşteriler için profesyonel görünümlü ve markalar ile özdeşleşmiş platformlara müşteri portalı denilmektedir. Bu portal sayesinde, kolay bir şekilde iletişim kurma şansına sahipsiniz. Görev ve dosya paylaşarak ve işbirliği yaparak da bu portalları kullanabilmeniz mümkündür. Müşteri portalı, müşterilere sunulan mobil ve web tabanlı uygulamalardır. Hem iç ekip hem de proje yönetimi ile müşterilerle iletişim kurabilirsiniz. Web ve mobil işlemlerinizde müşteri portalını kullanarak IOS ve Android işletim sistemlerine bu uygulamayı indirebilirsiniz. Müşteri portalı nedir; sorusuna yanıt olarak, müşterilerin siteye girdiğinde karşılaştıkları platform verilebilir. Özelleştirme opsiyonu da bu portalda yapabileceğiniz bir işlemdir. Portalı marka adınız, renkleriniz ve logonuz ile tasarlayarak metinlerinizi özelleştirebilirsiniz.

Özel alan adı ise bağlantınızı kullanabilme ya da kendi alan adresinize geçiş yapma olarak açıklanan bir işlemdir. Mobil müşteri portalı uygulaması indirdikten sonra, cep telefonunuzdan da kendi işlemlerinizi yönetebilirsiniz. Müşteriler ile destek talepleri ya da paylaşılan projeler yardımıyla da iletişim kurabilirsiniz. Bütün ekibiniz ya da seçtiğiniz görevliler ise yazışmaları görebilecektir. Bu sayede, herkes aynı sayfada olabilecektir. Zamanla unutulan ayrıntılar ya da paylaşılmayan bilgiler de takip edilebilmektedir. Çeşitli destek talepleri, soru ve cevap yapabilme ekip içi özel iletişim gibi işlemleri de müşteri portalı sayesinde gerçekleştirebilirsiniz.
 
Üst Alt