• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

En İyi İş Takip Program Önerisi

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Web Site Tanıt kategorisinde aysuyigiter tarafından oluşturulan En İyi İş Takip Program Önerisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 148 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Web Site Tanıt
Konu Başlığı En İyi İş Takip Program Önerisi
Konbuyu başlatan aysuyigiter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan aysuyigiter
Katılım
27 Mar 2022
Mesajlar
314
Tepkime puanı
7
Puanları
18

İtibar:

İşletmelerin iş takibi yapmaları için belli programlara ihtiyaç duyduğunu söyleyebiliriz. Bu programlar, farklı işletme görevlerinin tek bir çatı altında birleşmesine yardımcı olmaktadır. İş takip programı nedir şeklinde soru yönlendiren bireyler için şu açıklama yapılabilir: görev yönetimi, proje planlaması ve takım işbirliği ile müşterilerin tek bir çatı altında birleştiği program olarak açıklanabilir. Bu programlar, ekibin ve müşterilerin birlikte yönetilmesine yardımcı olur. Aynı zamanda, dosyaların paylaşımı ve zamanın takip edilebilmesi de iş takip programları ile mümkün olacaktır. Kullanacağınız program sayesinde ekibinizle de anlık olarak yazışabilirsiniz. Anlık yazışma özelliği ise birçok paylaşımı çalışanlarınızla yapabilmenize olanak sağlar.

İş takip programı bütün özelliklerinin bir arada kullanılabildiğini de söyleyebiliriz. Bütün özelliklerin tek bir uygulamada uyumlu şekilde kullanılması da verimliliği artıran bir durumdur. Aynı zamanda, farklı uygulamaları da iş takip programlarıyla yönetebilme şansına sahipsiniz. Genel olarak, iş takibi yapmak, projelerinizi takip etmek, takımınızla işbirliği, CRM ve müşteri portalını gözden geçirme gibi birçok işlemi iş takip programlarıyla yapabilirsiniz. Bu programlarda e-posta entegrasyon özelliği de bulunmaktadır. Böylece e-postanızı göreve çevirmeniz mümkün olacaktır. Aynı zamanda, toplantılarınızı da e-postanız ile takvime ekleyerek kullanabilmeniz mümkündür. Çünkü bu programların Outlook entegrasyonu da bulunmaktadır.
 
Üst Alt