• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Eğitici Uyku Masalları Sitesi

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Web Site Tanıt kategorisinde aysuyigiter tarafından oluşturulan Eğitici Uyku Masalları Sitesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 177 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Web Site Tanıt
Konu Başlığı Eğitici Uyku Masalları Sitesi
Konbuyu başlatan aysuyigiter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan aysuyigiter
Katılım
27 Mar 2022
Mesajlar
314
Tepkime puanı
7
Puanları
18

İtibar:

Çocuğunuzun kişisel gelişimine katkıda bulunmak istiyorsanız yaşına uygun masalları okumasını sağlayabilirsiniz. Özellikle de uyku sırasında eğitici masallar tercih etmeniz öğrenmesine yardımcı olacaktır. Masal oku yaparak çocuğun uykuya daha hızlı ve huzurlu dalmasına katkı sağlayabilirsiniz. Masal seçiminde mutlaka çocuğun hayal dünyasına uygun bir seçim yapılmalıdır. Ürkütücü veya korkutucu olan masallardan uzak durulması gerekir. Siz okudukça çocuk hayal edecek ve buda öğrenmesine yardımcı olacaktır. Çocuk masalları kısa bölümlerden okuma sağlayabilir ve hayal dünyasında pozitif bir etki oluşturabilirsiniz.

Eğitici uyku masalları çocuğun hayal dünyasının da gelişmesine yardımcı olur. Uyku sırasında hayal edecek ve masalla bir bütünleşme sağlayacaktır. Bu konuda tüm masalları görmek ve incelemek isterseniz en çok tercih edilen isim olan site adresini seçebilirsiniz. Sitede tüm yaş aralığı için uygun masal türleri bulunuyor. Ön bilgi toplayarak seçim yapabilir ve uyku sırasında çocuğunuza okuyabilirsiniz. Kişisel gelişimine katkı sağlayacak olan masallar aynı zamanda öğrenme hızında da artış olmasına imkân sunacaktır.
 
Üst Alt