• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

e-Okul kapandı mı, ne zaman kapanacak? (2023 e-Okul 2. dönem not girişi kapanma tarihi)

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Eğitim Haberleri kategorisinde Linux tarafından oluşturulan e-Okul kapandı mı, ne zaman kapanacak? (2023 e-Okul 2. dönem not girişi kapanma tarihi) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 145 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Eğitim Haberleri
Konu Başlığı e-Okul kapandı mı, ne zaman kapanacak? (2023 e-Okul 2. dönem not girişi kapanma tarihi)
Konbuyu başlatan Linux
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Didem

Linux

Emektar Üye
Web sitesi
www.uguragdas.com.tr
İsim
Uğur
Memleket
75 ARDAHAN
Takım
Galatasaray
Burç
Aslan
Mesleği
Konut Yönetim Müdürü

İtibar:

e-Okul kapandı mı, ne zaman kapanacak? (2023 e-Okul 2. dönem not girişi kapanma tarihi)

e-Okul sisteminin ne zaman kapanacağı, yaklaşan karne günü öncesinde öğrenciler tarafından sorgulanmaya başladı. 2022-2023 eğitim ve öğretim yılının bitmesine kısa bir zaman kala, öğrenci ve öğretmenler e-Okul'un kapanacağı tarihi araştırıyor. Peki, e-Okul not girişi ne zaman kapanacak?

2022-2023 eğitim öğretim yılının ikinci yarısının bitmesine artık kısa bir zaman kaldı. Sınavların sona ermesiyle birlikte yaz tatiline girecek olan öğrenciler, e-Okul not girişi sisteminin kapanacağı tarihi merak ediyor. İşte ayrıntılar. E-OKUL NOT GİRİŞİ NE ZAMAN KAPANACAK? E-Okul karne döneminde öğrencilerin erişimine açık olmaya devam edecek. Not girişinin tamamlanması e-Okul'un kapanması olarak tanımlanıyordu ancak yeni uygulamada e-Okul karne gününe kadar açık kalmaktadır.
gTtyhxPvk0yI25JqTs8D5Q.jpg
E-OKUL VBS GİRİŞ İŞLEMİ NASIL YAPILIR? e-Okul VBS giriş için, https://e-okul.meb.gov.tr/ adresi üzerinden Veli Bilgilendirme Sistemi Girişi butonuna tıkladıktan sonra öğrenci TC kimlik numarası ve okul numarası ile birlikte sorgulama yapılabiliyor. E-OKUL GİRİŞİ İÇİN TIKLAYINIZ

Didem

Özel Üye

İtibar:

Teşekkürler

Üst Alt