• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Duruonline E-ticaret Sitesi

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Web Site Tanıt kategorisinde aysuyigiter tarafından oluşturulan Duruonline E-ticaret Sitesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 163 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Web Site Tanıt
Konu Başlığı Duruonline E-ticaret Sitesi
Konbuyu başlatan aysuyigiter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan aysuyigiter
Katılım
27 Mar 2022
Mesajlar
314
Tepkime puanı
7
Puanları
18

İtibar:

jchanbi.png
Site Adı: Duruonline

Site İçeriği & Amacı :

E-ticaret siteleri sayesinde istediğiniz ürün veya hizmet içeriğine hızlı bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu sayede ihtiyaç duyulan her ürünü ekonomik fiyatlara alabilirsiniz. Alışveriş yapacağınız zaman geniş ürün yelpazesi ile sizlere yardımcı olacak isim Duru Online sitesi olacaktır. Çocuk ürünlerinden ev aydınlatmasına kadar tüm ürünleri bünyesinde bulundurma ve özel fiyat içeriği ile yardımcı olmaktadır. Sitede petshop ürünleri de yer alıyor. Mama türlerinden istediğinizi alabilirsiniz. Hızlı kargo avantajı ile de adresinize kadar ulaştırılmaktadır.

Eticaret sektör içerisinde kaliteli ürünleri ile en çok tercih edilen ve bunu da alanında uzman kadrosu ile sunan Duru Online sitesinden kolayca dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz. Ürünlerini kaliteli olarak veren firma ekonomik bir fiyat politikası benimsemektedir. Buda en iyi sonucun alınmasına imkân sağlıyor. Kamp yapmak isteyenler için de gerekli olan malzemeleri sunan adres tüm hizmetini müşteri memnuniyet ilkesine uygun olarak veriyor. Kozmetik ürünlerinde de marka değerleri sunmakta ve kolay bir alım yapmanıza imkân sağlamaktadır.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt