• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

DPF Partikül Filtresi Temizleme Makinesi

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Web Site Tanıt kategorisinde BlueAjans tarafından oluşturulan DPF Partikül Filtresi Temizleme Makinesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 255 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Web Site Tanıt
Konu Başlığı DPF Partikül Filtresi Temizleme Makinesi
Konbuyu başlatan BlueAjans
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BlueAjans

BlueAjans

Üye
Katılım
23 Ağu 2021
Mesajlar
12
Tepkime puanı
0
Puanları
1

İtibar:

Clean Max Power işinde uzman çalışma ekibi tarafından imalatı yapılan DPF partikül filtresi temizleme makinesi, partikül filtresinin tıkanması sonucu yaşanacak olumsuz durumlar için anında ve etkili çözüm için geliştirilmiştir. Partikül temizleme işlemlerini en son teknolojik cihazlarla yüksek kalitede yapmak isteyenler için oldukça faydalı bir üründür. Bu sayede araçların orijinal aksamları değiştirilmeden filtrenin eski performansına kavuşması sağlanabilir. DPF partikül filtresi temizleme makinesi ile yapılan aşamalı temizlik sonrası araç çekiş gücü kazanır, performansı artar ve yakıt tasarrufu sağlanır.

DPF partikül filtresi temizleme makinesi çok fazla dolmuş ve tıkanmış partikülü, yapısına zarar vermeyecek şekilde gözeneklerini açarak temizleme işlemini gerçekleştirmektedir. Makine ile DPF temizliği, aracın orijinal dizel partikül fitresinin fonksiyonel şekilde kullanılmaya devam edilebilmesi için en etkili yöntemdir. DPF partikül filtresi temizleme makinesi, bu konuda kaliteli ve etkili bir çözümdür.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt