• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Disney Plus Abonelik Ücretlerine Zam Geldi! Yeni Disney+ Abonelik Fiyatları!

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Disney+ kategorisinde Php tarafından oluşturulan Disney Plus Abonelik Ücretlerine Zam Geldi! Yeni Disney+ Abonelik Fiyatları! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 280 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Disney+
Konu Başlığı Disney Plus Abonelik Ücretlerine Zam Geldi! Yeni Disney+ Abonelik Fiyatları!
Konbuyu başlatan Php
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Php

Php

ZF Genel Sorumlusu
Üye
Katılım
7 Şub 2022
Mesajlar
230
Tepkime puanı
12
Puanları
18
Web sitesi
www.zirvechat.com.tr
Cinsiyet
vtEvVy
Memleket
35 İZMİR
Takım
Beşiktaş

İtibar:

Dünyanın en büyük medya şirketlerinden “Disney” tarafından hizmete sunulan “Disney+” servisinde fiyatlara zam geldi. Türkiye pazarına 2022 Haziran’da giren Disney+ abonelik ücretleri %85’i bulan oranda zamlandı. Dijital yayın platformu Disney Plus aylık ve yıllık paketlere gelen zamdan sonra oluşturan Disney+ fiyatları!

Disney Plus Abonelik Ücretlerine Zam Geldi! Yeni Disney+ Abonelik Fiyatları!


Dijital yayın hizmetleri sektörünün uluslararası pazardaki güçlü platformu “Disney+” zam açıkladı. Dünya genelinde faaliyet gösteren “Disney Plus”, 2022 Haziran ayında Türkiye pazarına girmişti. Dev projelerle Türkiye pazarına hızlı giren Disney+, kısa sürede önemli bir pazar payı elde etmişti. Platform, Türkiye’de “Netflix”, “BluTv” ve “Exxen” gibi rakiplerle mücadele ediyor.
Disney+, zengin film ve dizi içeriği kadar fiyatları nedeniyle de sıkça tercih ediliyor. Bünyesinde “Marvel”, “Disney”, “Star Wars”, “Pixar” ve “National Geographic” gibi şirketlerin içerikleri yer alıyor. Böylelikle son döneme damga vuran film ve dizi projelerini Disney Plus’tan izlemek mümkün oluyor. Ancak Türkiye pazarı için Disney Plus’tan kötü haber geldi. Şirketten yapılan açıklamayla paket ücretlerinin arttırıldığı belirtildi. Böylelikle son dönemde internet ve teknoloji sektöründeki zam haberlerine bir yenisi daha eklenmiş oldu.

Disney Plus Aylık ve Yıllık Abonelik Ücretlerine Zam​

Disney+

Yeni zam haberi “Disney Plus Türkiye” tarafından duyuruldu. Şirketten yapılan açıklamada 2022 Haziran ayından beri yer aldığı Türkiye’deki ücretlerin arttırıldığı belirtildi. Disney+, Türkiye’ye piyasaya göre nispeten uygun fiyatla giriş yapmıştı. Zira Disney+ aylık abonelik “34.99 TL” olarak ücretlendiriliyordu. Disney+ yıllık ücreti ise “349 TL” olarak uygulanıyordu.
Şirketten yapılan açıklamayla söz konusu aylık ve yılık abonelik paketlerine büyük zam geldi. Hatta gelen zammın aylık abonelik paketinde “%85.74” seviyesinde olduğu belirtildi. Yıllık abonelik paketinde ise zam oranı “%86.22” oldu. Söz konusu zam ile birlikte Disney+ aylık ve yıllık abonelik fiyatları açıklandı.
PaketEski FiyatYeni FiyatZam Oranı
Disney+ Aylık Abonelik34.99 TL64.99 TL%85.74
Disney+ Yıllık Abonelik349 TL649.90 TL%86.22

Disney+ Türkiye’den Açıklama Geldi!​

Disney+

Disney Türkiye tarafından platforma gelen abonelik ücretlerindeki zam hakkında açıklama yapıldı. Açıklamada kullanıcıların Disney+ üyelik ücretlerinin kayıt yapıldığında “üyelik türü” çerçevesinde değişiklik gösterebileceği belirtildi. Kullanıcıların aylık abonelikte “64.99 TL”, yıllık abonelikte “649.90 TL” ödeme yapılması gerekiyor.
Disney+ abonelik ücreti zammı 8.12.2022 tarihi itibariyle geçerli oldu. Bu tarihten önce aylık veya yıllık Disney Plus abonelik planı alan kullanıcılar, zamdan şimdilik etkilenmeyecek. Bu kullanıcılar mevcut ödeme planını iptal edene kadar eski tarifeden yararlanabilecek.

Disney+ 2022 En Popüler Dizi ve Filmler​

Disney Plus

Dünya genelinde hizmet veren çevrimiçi yayın platformu Disney Plus’ın bu yılki enleri de belli oldu. İşte tüm dünyada 2022 yılının en popüler Disney+ film ve dizileri!
SıraFilmDizi
1EncantoThe Simpsons
2Turning RedGrey’s Anatomy
3MoanaFamily Guy
4Avengers: EndgameBluey
5Doctor Strane in the Multiverse of MadnessModern Family
6LightyearMalcolm in the Middle
7EternalsShe-Hulk: Attorney at Law
8Thor: Love and ThunderMoon Knight
9Hocus Pocus 2Star Wars: Andor
10PinocchioHow I Met Your Mother
 
Üst Alt