• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Dil Öğrenmek İçin Doğru Adres!

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Web Site Tanıt kategorisinde kimden tarafından oluşturulan Dil Öğrenmek İçin Doğru Adres! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 466 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Web Site Tanıt
Konu Başlığı Dil Öğrenmek İçin Doğru Adres!
Konbuyu başlatan kimden
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ASLGOKMEN

kimden

Üye
Katılım
17 Haz 2021
Mesajlar
14
Tepkime puanı
1
Puanları
3

İtibar:

İngilizce dil eğitiminde 30 yılı aşkın uzmanlığımız var. Uzmanlar tarafından tasarlanan çevrimiçi İngilizce sınıflarımız ve İngilizce Kursu ile ingilizce iletişim becerilerinizi geliştirmeniz için güvenli ve kapsayıcı bir öğrenme topluluğu sağlar.

Aile Birleşimi Vizesi ve Almanca sınavları konusunda uzun yıllar tecrübeye sahip, deneyimli ve uzman kadrosu ve altyapısıyla A1 Almanca sınavlarına yönelik eğitim hizmeti sunmaktadır. Almanya’da yaşamlarına aileleriyle birlikte devam etmek isteyen vatandaşlarımızdan vize başvuruları sırasında dil yeterlilik sertifikası talep edilir. Kişinin gidiş amacına göre düzeyi belirlenen dil sertifikalarını Elbim’den alabilirsiniz.

Almanya Aile Birleşimi vizesi sayesinde sizde ailenizle ve sevdiklerinizle birlikte yurtdışında yaşama imkanına sahip olabilirsiniz. Almanca A1 Sertifikası almak istiyorsanız doğru adrestesiniz demektir. A1 vizesi ile gittiğiniz ülkeden de online eğitimleri sayesinde kendinizi geliştirmeye devam edebilir ve aldığınız eğitim sayesinde bulunduğunuz ülkede sınava girebilir, oturum alabilirsiniz.

A1 İngilizce Kursu ile İngiltere Aile Birleşimi vizesi alarak tüm dünyada geçerli olan Elbim A1 vize sınav merkezi sayesinde sizde zamanınızı ve paranızı boşa harcamamış olursunuz.

Elbim’in yoğun Almanca Kursu, Almanya'da yaşamanın temel dil engelleri ve zorlukları konusunda size rehberlik edecek deneyimli bir öğretmen tarafından verilmektedir. Kursun sonunda, yeni öğrenilen dilde basit günlük konuşmalar yapabilecek dereceye ulaşmış olacaksınız.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

ASLGOKMEN

Üye
Katılım
5 Mar 2022
Mesajlar
3
Tepkime puanı
0
Puanları
1

İtibar:

HOLLANDACA - FLEMENKÇE - FLAMANCA - UYUM SINAVI - KOSOLOSLUK SINAVI - ONLINE - BURSA

AİLE BİRLEŞİMİ HOLLANDA UYUM SINAVI için, 2006 yılından itibaren BURSA'DA hizmet verdiğimiz süre boyunca uyguladığımız kaliteli ve seviyeli eğitim anlayışıyla; öğrencilerimizin güvenini boşa çıkarmadık. Bu güven ve destekle yolumuza devam ediyoruz...


Biz iddialıyız; ezber yaptırmıyoruz: HOLLANDACA ÖGRETİYORUZ. SESLİ DERSLER VE HOCALARLA YAPACAĞINIZ PRATİKLE Temel seviyede Hollandaca anlamanızı ve konuşmanızı sağlıyoruz. Bunu yapabilince zaten sınav için endişelenmenize gerek bile kalmıyor. Bu nedenle şimdiye kadar tüm öğrencilerimiz uyum sınavını yüksek puanlarla geçerken, bize düşen de onların bu mutluluğunu paylaşmak oldu.


Öğrencimiz olduğunuz günden itibaren artık bize emanetsiniz ve sınavı geçip de vizenizi elinize alana kadar her konuda yanınızda olacağız. Şimdiden başarılar

İRTİBAT NO:

ASLI 0538 298 05 71
 

ASLGOKMEN

Üye
Katılım
5 Mar 2022
Mesajlar
3
Tepkime puanı
0
Puanları
1

İtibar:

Flemenkçe ya da Flamanca hakkında, Belçika/ Hollanda aile birleşimi sınavı veya sınava hazırlık kursları hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler benimle irtibata geçebilirler.
Aslı 0538 298 05 71
 
Üst Alt