• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Derya Uluğ isyan etti: Paylaşılan video kurgulanmış!

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Derya Uluğ isyan etti: Paylaşılan video kurgulanmış! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 19 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Derya Uluğ isyan etti: Paylaşılan video kurgulanmış!
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan osman06

PiSliq

Üye

İtibar:

65dd9135530cb6da5d81f315.jpg

Derya Uluğ, geçtiğimiz cumartesi akşamı verdiği konserde Şinanay şarkısını seslendirdi. Sosyal medyada paylaşılan videoya göre; konseri ellerinde Fenerbahçe bayraklarıyla izleyen hayranları, şarkının sözlerini küfürle değiştirerek, Uluğ’a eşlik etti.

"HİÇBİR TAKIMA VE TARAFTARINA HAKARET ETMEDİM"

Görüntülerin tepki çekmesi üzerine Derya Uluğ, sosyal medyada videonun uzun halini yayınladı.

Alıntı Metni

65dd9164530cb6da5d81f318.jpg

'O kadar duygulandım ki, kendimi tutamayıp ağladım!'

"REKABET GÜZEL AMA SAYGI ÇERÇEVESİNDE"

X hesabından art arda paylaşım yapan 38 yaşındaki şarkıcı, "Sosyal medya insanı yanıltmaya, insan da gördüğüne inanmaya çok müsaittir. Gördüğünüz bir video üzerinden birini haksızca, hiç tasvip etmediği bir şeyi yapmış gibi göstermenin kime ne zaman ne faydası olmuştur ki? Fikri, tarafı, düşüncesi ne olursa olsun insanlara saygı duyan, kimseyi incitmemeye her zaman özen gösteren bir insanım. Rekabet güzel şey ama saygı çerçevesinde. Buyurun videonun editlenmemiş, orijinal hali" ifadelerini kullandı.
65dd916d530cb6da5d81f31a.jpg

Simge Sağın'dan Derya Uluğ'a: Hadi evlenin artık!

Üst Alt