• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Haber Demet Akalın'ın online alışverişle imtihanı! Yaptığı hata alay konusu oldu

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde Cilgin-Bedis tarafından oluşturulan Demet Akalın'ın online alışverişle imtihanı! Yaptığı hata alay konusu oldu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 247 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Demet Akalın'ın online alışverişle imtihanı! Yaptığı hata alay konusu oldu
Konbuyu başlatan Cilgin-Bedis
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Cilgin-Bedis

Cilgin-Bedis

www.zirveforum.net
Özel Üye
Katılım
25 May 2020
Mesajlar
202
Tepkime puanı
7
Puanları
18

İtibar:

Ünlü şarkıcı Demet Akalın'ın internette alışveriş yapmak isterken yaptığı bir hata sosyal medyada gündem oldu. Almak istediği ürünün fark etmeden adedini artıran Akalın, hesabından bu durumu "Almayın! 300 liralık el ütüsü önce 600 sonra 940 oldu. 1 saniye içinde! Yuh yani dolandırıyorsunuz milleti, şikayet edeceğim" diyerek paylaştı.


Genellikle paylaşımlarındaki imla hataları ve Türkçe kullanımıyla sosyal medyada gündem olan ünlü şarkıcı Demet Akalın, bu kez online alışveriş yaparken yaptığı bir hatayla olay oldu.

ÜRÜNÜN ADETİNİ ARTIRIP FİYATINDAN ŞİKAYET ETTİ

Bir alışveriş platformundan el ütüsü almak isteyen ünlü şarkıcı, ürünün adetini önce 2'ye sonra da 3'e arttırdığı fark etmeyerek, fiyatın saniyeler içinde üçe katlanmasına anlam veremedi.

"DOLANDIRIYORSUNUZ MİLLETİ"

Bu durumu sosyal medya hesabından paylaşan Akalın, "Almayın! 300 liralık el ütüsü önce 600 sonra 940 oldu. 1 saniye içinde! Yuh yani dolandırıyorsunuz milleti, şikayet edeceğim" ifadelerini kullandı.

SOSYAL MEDYANIN DİLİNE DÜŞTÜ

Takipçilerinin bu hatayı fark etmesinin ardından ünlü şarkıcı, paylaşımını kaldırsa da sosyal medyanın diline düşmekten kurtulamadı. Pek çok kullanıcı, olayı dalga konusu yaptı.

Demet Akalın'ın online alışverişle imtihanı! Yaptığı hata alay konusu oldu
 
Üst Alt