• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yanında Kılıçdaroğlu'na "Hain" diyen çocukla ilgili AK Parti'den ilk açıklama: Manipülasyon

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Güncel Haber kategorisinde Soner™ tarafından oluşturulan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yanında Kılıçdaroğlu'na \"Hain\" diyen çocukla ilgili AK Parti'den ilk açıklama: Manipülasyon başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 226 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Güncel Haber
Konu Başlığı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yanında Kılıçdaroğlu'na \"Hain\" diyen çocukla ilgili AK Parti'den ilk açıklama: Manipülasyon
Konbuyu başlatan Soner™
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Soner™

Soner™

ZF Sponsor Sorumlusu
Emektar Üye
Katılım
31 Ocak 2022
Mesajlar
2,099
Tepkime puanı
77
Puanları
120
Web sitesi
www.zirvechat.org
Cinsiyet
vtEvVy
Memleket
54 SAKARYA
Takım
Beşiktaş

İtibar:

Trabzon'daki açılış töreninde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sahneye davet ettiği çocuğun sözleri gündemi değiştirdi. Sahnede uzatılan mikrofona "Bay Kemal, Cumhurbaşkanı amcamın karşısında kim? O adam hain hain" diyen çocukla ilgili AK Partili Dağ, "Kendi ideolojik yaklaşım veya siyasal tercihleri olduğunda çocukları 'Planlı ve stratejik' şekilde kullanarak istismar edenlerin, bir çocuğun 'Plansız ve öğretilmeden' sarf ettiği sözler için manipülasyon düğmesine basması, çaresizlik ve acizliktir" dedi.


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Trabzon'da Toplu Açılış Töreni'ne katıldı. Erdoğan, konuşmasını gerçekleştirdikten sonra beraberindeki heyeti ve Bakanları kurdele kesme töreni için sahneye davet etti. Bu sırada korumalarına talimat veren Cumhurbaşkanı, bir çocuğu da sahneye aldırdı.

"BAY KEMAL CUMHURBAŞKANI AMCAMIN KARŞISINDA KİM?"

Küçük çocuk sahneye çıktıktan sonra, "Bay Kemal, Cumhurbaşkanı amcamın karşısında kim? O adam hain hain. En iyi adam burada, oyunuzu ona verin" ifadelerini kullandı.

"MANİPÜLASYON YAPILMASI ACİZLİKTİR"

Tepki toplayan bu sözlerin ardından AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, AK Parti Tanıtım ve Medya Başkanı Hamza Dağ, partisi adına bir açıklama yaptı. AK Partili Dağ, "Spontane gelişen bir olayla alakalı yine kirli bir kurgu başlatıldı. Bahsi geçen küçük çocuk, Sayın Cumhurbaşkanımızın yanına gelmek için uzunca bir süre ağlıyor. Bunu fark eden Cumhurbaşkanımız çocuğu sahneye aldırıyor ve derdini dinliyor. Kendi ideolojik yaklaşım veya siyasal tercihleri olduğunda çocukları 'Planlı ve stratejik' şekilde kullanarak istismar edenlerin, bir çocuğun 'Plansız ve öğretilmeden' sarf ettiği sözler için manipülasyon düğmesine basması, çaresizlik ve acizliktir." ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yanında Kılıçdaroğlu'na 'Hain' diyen çocukla ilgili AK Parti'den ilk açıklama

"PEDAGOJİDEN BAHSEDECEK SON İNSANLARDIR"

Kılıçdaroğlu'na tepki gösteren Dağ, "Milyonların önünde meclis kürsüsünden el hareketi çekenler, şehit yakınlarına küfredip hiçbir şey olmamış gibi siyasete devam edenler pedagojiden bahsedecek en son insanlardır. Cumhurbaşkanımız ve bizler, çocuklarımızı ve gençlerimizi bu gibi kirli siyasi kampanyalara alet etmiyor; onların beklentilerine cevap vermekten ve onlara her zaman ahlâkı, iyiliği ve vatan sevgisini aşılamaya çalışmaktan başka bir şey yapmıyoruz."

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yanında Kılıçdaroğlu'na 'Hain' diyen çocukla ilgili AK Parti'den ilk açıklama
 
Üst Alt